(06247) 4-10-33
Чисто

9°C

Торецьк

Чисто

Документ від 28.11.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.11.2018 м. Торецьк
 
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Торецька на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки

З метою створення сприятливих умов економічного розвитку міста, ефективного розвитку промисловості, малого і середнього підприємництва, забезпечення соціальних гарантій населенню, а також реалізації заходів, спрямованих на підвищення рівня життя населення і розвиток існуючої інфраструктури, керуючись пунктом 1  частини 1  статті 4 та пунктом 8 частини 3 статті 6  Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку м. Торецька на 2019 рік та основні напрями діяльності на 2020 і 2021 роки (далі Програма, додається).

2. Рекомендувати структурним підрозділам військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, організаціям і промисловим підприємствам міста:

2.1. Забезпечити виконання заходів Програми.

2.2. Щоквартально надавати до відділу економіки та інвестиційного розвитку (Осипян) інформацію про хід виконання Програми.

До 20 числа місяця, наступного за звітним

2.3. Відділу економіки та інвестиційного розвитку (Осипян) щоквартально здійснювати моніторинг виконання заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню військово-цивільної адміністрації м. Торецьк (Чуєва) передбачити у міському бюджеті м. Торецька на 2019 рік кошти на фінансування заходів Програми.

4. Відділу внутрішньої та інформаційної політики (Сорокіна) забезпечити висвітлення ходу реалізації Програми на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації м. Торецьк та у засобах масової інформації.

5. Координацію роботи за ходом виконання даного розпорядження покласти на відділ економіки та інвестиційного розвитку (Осипян), контроль на заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк – Євсікова Ю.М.

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                     Я.Д. РуденкоВкладення:
  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo