(06247) 4-10-33
Чисто

9°C

Торецьк

Чисто

Документ від 28.02.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.02.2019 м. Торецьк
 
Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів на реалізацію програм (проектів, заходів)

З метою відбору громадських організацій ветеранів, яким надаватиметься фінансова підтримка на реалізацію програм (проектів, заходів), відповідно до статті 20 Бюджетного Кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», від 14.02.2018 № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів», керуючись пунктом 2 частини 1 статті 4 та частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»:

1. Затвердити Порядок використання коштів місцевого бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів на реалізацію програм (проектів, заходів) (далі – Порядок), що додається.

2. Затвердити посадовий склад конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів, що додається.

3. Затвердити форми документів, що використовуються при оголошенні конкурсу та звітуванні про виконання програм (проектів, заходів) на реалізацію яких надається фінансова підтримка, що додаються.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Кузін), контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника керівника військово-цивільної  адміністрації Євсікова Ю.М.

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                       Я.Д.РуденкоВкладення:
  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo