(06247) 4-10-33
Переважно хмарно

0°C

Торецьк

Переважно хмарно

Документ № 766р від 10.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

10.10.2019 м. Торецьк №766р
 
Про надання матеріальної допомоги на поховання

Розглянувши протокол від 30.09.2019 № 9 засідання комісії з надання допомоги на поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, які не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та осіб з інвалідністю (особам з інвалідністю з дитинства) на підставі Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 4 та частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»,

 1. Виділити і перерахувати матеріальну допомогу особам, які здійснили поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю (особи з інвалідністю з дитинства) на загальну суму 4637,56 грн. (Чотири тисячі шістсот тридцять сім гривень 56 копійок): кожному по 1159,39 грн. (одна тисяча сто п’ятдесят дев’ять гривень 39 копійок):

- Жук Вірі Василівні;

- Кузнецовій Ірині Віталіївні;

- Сазоновій Ганні Павлівні;

- Юдіну Олексію Анатолійовичу.

 1. Фінансовому управлінню військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Чуєва) профінансувати вищевказані видатки за рахунок коштів, запланованих на ці цілі в міському бюджеті по КФК 3242, КЕКВ 2730.
 2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Прищепова) здійснити оплату вищевказаних витрат.
 3. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Кузін).

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                          Я.Д. Руденко • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo