Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

15.09.2020 м. Торецьк №686р
 
Про обмеження розміщення тимчасових споруд на території центрального міського парку

Розглянувши заяву Черноусова Дениса Віталійовича від 03.09.2020 про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, Паспорт прив’язки розміщення тимчасових споруд (ТС) для провадження підприємницької діяльності по вул. Дружби (район центрального міського парку) м. Торецьк Донецька область від 27 серпня 2020,  відповідно до Законів України «Про захист прав споживачів», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексу  цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», пункту 1.2. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України  від 21.10.2011 № 244, Класифікацією видів цільового призначення земель (далі КВЦПЗ), затвердженою  наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010  № 548,   керуючись частиною 3 статі 52 Земельного кодексу України, пунктом 8.7.2. Правил благоустрою території міста Торецька, затверджених  розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації від 14.12.2018 № 1208р,  пунктом «б» частини 1 статті 31, пунктом «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 2, 43, 44 частини 1, частиною 2 статті 4, частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

  1. З метою заборони діяльності на землях рекреаційного призначення, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель, упорядкування елементів міського середовища, недопущення безсистемного, не раціонального розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,  затвердити обмеження для розміщення  пересувних  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  в осінньо-зимовий період з 15 жовтня  2020 року до 14 квітня 2020 року на земельній ділянці комунальної власності  центрального міського парку по вул. Дружби у   м. Торецьку, площею 4,3434 га  (кадастровий номер: 1411200000:00:001:1352, цільове призначення: 01 Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення для функціонування міського парку).
  1. Відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин (Тимошенко) при видачі, переоформленні та продовженні дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для підприємницької діяльності  керуватись  цим розпорядженням  з  дати  його підписання.
  1. Координацію за виконанням цього розпорядження покласти на  відділ з питань  державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин (Тимошенко), контроль на виконуючого обов’язки заступника  керівника військово-цивільної адміністрації   Гошка Сергія

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                 Василь ЧИНЧИК