Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.09.2020 м. Торецьк №698р
 
Про затвердження протоколу засідання Комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

З метою здійснення заходів у сфері захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до пункту 8 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 515), враховуючи підпункт 2 пункту «б» частини 1 статті 34, статтю 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись абзацами 1, 2, 4 частини 1 статті 1, частиною 2 статті 4, частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

Затвердити протокол № 2 від 14.09.2020 засідання Комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (додається).

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                  Василь ЧИНЧИК

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк

                                        від 21.09.2020 № 698р

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання  Комісії  з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі - Комісія)

від 14.09.2020                                                                                                              м. Торецьк                                                                                       

 

розпочато: 13:30

                                                                                                             закінчено: 14:00

На засіданні комісії з  членів комісії присутні – 12.  Відсутні члени комісії - 3.

Присутні:

 
   
     

АНДРУСЕНКО Олександр             заступник керівника військово-цивільної адміністрації

                                                            міста Торецьк Донецької області, голова Комісії

НИКОНОВА Тетяна                       начальник служби у справах дітей військово-цивільної

                                                           адміністрації міста Торецьк Донецької області,

заступник голови Комісії

СОРОКІНА Ольга                          головний спеціаліст відділу грошових виплат

                                                           та компенсацій Управління соціального захисту

                                                                       населення військово-цивільної адміністрації

                                                           міста Торецьк Донецької області, секретар Комісії

ІВАШОВ Ігор                                  головний спеціаліст служби у справах дітей військово-

                                                           цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, секретар Комісії

                                                          

БУЛАТ Олена                                  заступник начальника Управління соціального захисту

                                                           населення військово-цивільної адміністрації

міста Торецьк Донецької області

ЗЄНКІНА Наталія                           заступник начальника фінансового управління

                                                           військово-цивільної адміністрації міста Торецьк

                                                            Донецької області – начальник бюджетного відділу

ЛИСЮК Людмила                          спеціаліст із соціально-економічних питань,

                                                                       обліку житла та звернень громадян Новгородської селищної ради

ОРЕШКІН Володимир                   начальник міського управління освіти

                                                           військово-цивільної адміністрації міста Торецьк

                                                           Донецької області

СУДАРІКОВА Світлана                головний спеціаліст загального відділу Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

ТИМОШЕНКО Ніна                       начальник відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

ФІЛЛІПОВА Ірина                         заступник начальника Управління - начальник загального відділу Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

ЧЕВИЧАЛОВА Тетяна                   директор Торецького міського центру соціальних

                                                           служб для сім’ї, дітей та молоді

Відсутні:

ЗІНЧЕНКО Анатолій                                 начальник відділу капітального будівництва

                                                           Торецької міської ради Донецької області

КРАСЬКО Тетяна                            секретар Новгородської селищної ради

ЯРОЧКІНА Тетяна                          головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

 Порядок денний:

  1. Надання дозволу на відкриття спеціального рахунку для призначення грошової компенсації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами).
  1. Забезпечення Торецьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціального супровіду дитини, якій призначено грошову компенсацію, та надання допомогу у відкритті соціального рахунка та вибору житла.
  1. Виправлення технічної помилки в пункті 1 резулятивної частини протоколу № 1 від 23.07.2020 засідання комісії  з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції  з державного бюджету  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

СЛУХАЛИ:

  1. Сорокіну Ольгу – головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсації Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, яка ознайомила присутніх, що 31.08.2020 до військово-цивільної адміністрації м. Торецьк надійшов витяг з протоколу № 1 засідання регіональної комісії з формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Відповідно до витягу було вирішено: схвалити пропозицію щодо розподілу субвенції між місцевими бюджетами, в тому числі 1687,88 тис. грн. – бюджету м. Торецьк на придбання житла для дітей або виплату грошової компенсації, які розподілили між Фроловою А.Г., Давиденком В.О., Кубекіною А.Є. та Кротовою О.Р.

До Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації         м. Торецьк із заявами на отримання грошової компенсації звернулися: Кубекіна А.Є. та Давиденко В.О. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами) Комісія після розгляду заяви на виплату грошової компенсації з усіма необхідними документами має надати дозвіл на відкриття спеціального рахунку.

  1. ЧЕВИЧАЛОВУ Тетяну - директора Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка повідомила, що станом на 14.09.2020 до Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із заявами щодо надання соціального супроводу Кубекіна А.Є. та Давиденко В.О. не звертались. У разі звернення зазначених осіб з відповідними заявами буде розглянуто питання з забезпечення соціального супроводу дитини, якій призначено грошову компенсацію, та надання допомоги у відкритті соціального рахунку та виборі житла.
  1. АНДРУСЕНКА Олександра - заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області, голову Комісії, який зазначив про необхідність виправлення технічної помилки в протоколі засідання Комісії № 1 від 23.07.2020, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації від 23.07.2020 № 438р.

            Обговоривши інформацію та розглянувши надані документи, керуючись Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами)

ВИРІШИЛИ:

  1. Надати дозвіл на відкриття спеціального рахунку для призначення грошової компенсації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами) Кубекіній А.Є. та Давиденко В.О.

«за» - 12

«проти» - 0

«утрималися» - 0

  1. Відповідно до п. 3.10.3 Положення про місцеву Комісію з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області від 23.07.2020 № 735р, та п. 18 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою КМУ від 15 листопада 2017 року № 877, Торецькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, забезпечити соціальний супровід Кубекіній А.Є. та Давиденку В.О. та надати допомогу у відкритті соціального рахунку, виборі житла та оформлення права власності на нього.

«за» - 12

«проти» - 0

«утрималися» - 0

  1. Виправити технічну помилку, зазначену в пункті 1 резулятивної частини протоколу № 1 від 23.07.2020 засідання комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції  з державного бюджету  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського

піклування, осіб з їх числа, та вважати невірним визначення орієнтовної потреби в коштах щодо спрямування в 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616)  за напрямами для придбання житла та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення в розмірі 19 988 740,00 грн.

              Визначити розмір орієнтовної потреби в коштах щодо спрямування в 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616)  за напрямами для придбання житла та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення в розмірі                 18 988 740,00 грн.  

«за» - 12

«проти» - 0

«утрималися» - 0

Голова комісії                                                                                 Олександр АНДРУСЕНКО

Секретар комісії                                                                            Ольга СОРОКІНА

Секретар комісії                                                                             Ігор ІВАШОВ

Члени комісії:                                                                                            

БУЛАТ Олена

                                  

ЗЄНКІНА Наталія

                             

ЛИСЮК Людмила

            

НИКОНОВА Тетяна

ОРЕШКІН Володимир

          

СУДАРІКОВА Світлана

                      

ТИМОШЕНКО Ніна

          

ФІЛЛІПОВА Ірина

                      

ЧЕВИЧАЛОВА Тетяна