(06247) 4-10-33

17°C

Торецьк

Невелика хмарність

Павло Жебрівський відвідав підприємства куркулів у Покровську та Новогродівці

06.02.2018 у ході робочої поїздки до Покровська та Новогродівки голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідав переможців грантової програми «Український донецький куркуль». Так, Аліна Явір у Покровську за кошти проекту відкрила ресторан швидкого харчування української мережі ТМ «Крила», а Олена Назаренко створила спортивний комплекс «Sport MAX» і зараз працює над розширенням власного бізнесу.

Продовжити

«Донецькі куркулі» створять 560 нових робочих місць

Протягом 2017 року проведено 5 засідань конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для надання фінансової підтримки з бюджету Донецької області. Всього для розгляду було надано 304 проекти, у тому числі 17 – на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, наданими на реалізацію проектів, 287 – на фінансову підтримку проектів.

Продовжити

Павло Жебрівський зустрівся з куркулями півночі Донеччини

18.01.2018 керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський під час робочої поїздки північчю Донеччини відвідав два куркульські господарства – у Верхньокам’янському та Бахмуті. У селищі Верхньокам’янське куркуль Олександр Чаплик на 500 тисяч гривень гранту, отриманих в рамках програми «Український донецький куркуль», закупив племінне стадо і доїльне обладнання. Працює з серпня минулого року. За цей час Олександр створив 3 робочих місця і зараз думає над розширенням бізнесу.

Продовжити

Павло Жебрівський відвідав господарства «куркулів»

Сьогодні керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський розпочав робочі візити підприємствами, що були створені за фінансової підтримки Донецької облдержадміністрації в рамках грантової програми «Український донецький куркуль», – у Краматорську, Слов’янську, Лимані та Олександрівці. За день керівник області відвідав 5 підприємств та був позитивно вражений.

Продовжити

Павло Жебрівський зустрівся з переможцями програми «Український донецький куркуль»

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрівся із 18 переможцями чергового конкурсного відбору, що отримали фінансування своїх бізнес-проектів.

Загалом на сьогоднішній день регіональною комісією вже проведено 4 конкурсних відбори. За цей час опрацьовано 226 бізнес-проектів, з них 106 визнано переможцями. За укладеними угодами 31 підприємець вже отримав фінансування на загальну суму 7,7 млн грн.

Продовжити

Презентація грантової програми «Український Донецький Куркуль» у Торецькому міському центрі зайнятості

Важливим напрямком економічних реформ в Україні є створення сприятливого середовища для формування та функціонування суб’єктів малого та середнього підприємництва, які є одним з дійових засобів розв’язання першочергових соціально-економічних проблем.

Продовжити

АНОНС НА 02.08.17: Павло Жебрівський зустрінеться з переможцями 1-го конкурсного відбору проектів за програмою «Український донецький куркуль»

2 серпня об 11.00 голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрінеться з переможцями 1-го конкурсного відбору проектів за програмою «Український донецький куркуль».

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo