(06247) 4-10-33
Хмарно

2°C

Торецьк

Хмарно

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ! ІНФОРМУЄМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ УЧАСТІ У ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВИХ ЗАХОДАХ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ У 2020 РОЦІ!

Доводимо до відома, що на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» розміщений:

- «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2020 році»
можна ознайомитися за посиланням:
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail…

- «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році»

Продовжити

В Україні стартувала Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України.

За даними провідних бізнес-асоціацій України проблема доступу до доступних фінансових ресурсів, в т.ч. кредитних, є однією з  3-х найбільших проблем, з якими стикається український мікро- та малий бізнес.

Вирішити цю проблему дозволить зниження кінцевої ставки за банківськими кредитами, що призведе до більшої рішучості громадян розпочати власний бізнес.  

Продовжити

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ РОЗПОЧАЛА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ПРОЕКТУ ДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ НА СХОДІ УКРАЇНИ

У жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих внутрішньо переміщених осіб  (ВПО), людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу ВПО та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом конкурсного відбору згідно з  чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Продовжити

Підприємці Торецька об’єднуються задля розвитку громади

14 січня ініціативна група торецьких підприємців зустрілась в інноваційному центрі для молоді та дітей TEEN Дім з метою формування офіційної профспілки для представників бізнесу міста та прилеглих населених пунктів.
Створення офіційної організації дозволить не тільки створити потужну команду однодумців, а й стане першим кроком в реалізації стратегічної цілі майбутньої об’єднаної громади. Підприємці розуміють, що саме бізнес може стати рушійною силою для розвитку міста та поліпшення якості життя тореччан. Одним з пріоритетів роботи організації стане залучення інвестицій в місто, створення робочих місць та реалізація соціальних проєктів. Наразі триває процес реєстрації організації та формування статуту.

Продовжити

АКТУАЛЬНО! Грантовий проєкт «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України». В Україні це вперше! Нова система виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні! Унікальна можливість для бізнесу та громади!

Про нову систему виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, інвестиційну підтримку бізнесу для його розширення і модернізації йшлося під час презентації міжнародного грантового проєкту «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України» 11 січня 2020 року у молодіжному центрі TeenDim.  Проект привезли у Торецьк  представники споживчого товариства IMTD International (головний сайт https://imtdint.org; сторінка у Фейсбуці сторінка у Фейсбуці https://www.facebook.com/IMTDint.org; «гаряча лінія» 08000302225)

Завдяки Програмі, будь-яка людина, яка має цікаву ідею, може отримати грант на її втілення.

Продовжити

пропонуємо долучитися до опитування експортерів

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017–2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій.

То ж пропонуємо долучитися до опитування експортерів, яке доступне за наступним посиланням:

Продовжити

Працюємо разом!

Збільшення кількості надійних та перспективних роботодавців, що створюють нові робочі місця,  швидке працевлаштування людей, які перебувають на обліку і повне забезпечення кадрової потреби роботодавців – це пріоритетна мета служби зайнятості, для досягнення якої щоденно працюють фахівці Торецького міського центру зайнятості.

Яскравими прикладами  взаємодії з роботодавцями у напрямку надання компенсації єдиного соціального внеску є співпраця з роботодавцями Єлагіним Є.О., Фостик Р.О., Дідусь Н.М., Ленко О.В, Біжан Г.В., Сучковою О.С.

Продовжити

Торецьким міським центром зайнятості проведено тренінг для школярів старших класів «Сьогодні - школяр, завтра - підприємець»

З метою розширення підприємницької обізнаності молоді міста у приміщені молодіжного центру «TeenДім» Торецьким міським центром зайнятості проведено тренінг для школярів старших класів «Сьогодні - школяр, завтра - підприємець».

Упродовж зустрічі підлітки навчались формувати команди однодумців, визначати цілі та завдання для окремих учасників, рекламувати обрану діяльність та створювати слоган свого підприємства.

Торецький міський центр зайнятості продовжує співпрацю з навчальними закладами і надалі проводитиме заходи на тему «Самозайнятість».

Продовжити

USAID розпочинає проєкт для жінок Донеччини, який допоможе їм заснувати та розвивати власний бізнес

Поспішайте зареєструватися на презентацію проєкту 28.11.2019.

Організація безкоштовного навчального курсу заплановано на січень-березень 2020 року.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDvjw3GowwepzUTTYuOujlfFLwsPBl58sOnanpYsHGYwXQGA/viewform

Оголошується нова чудова нагода для майбутніх та діючих підприємців. Поспішайте зареєструватися!

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва

І. Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва в Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря - ЗАРЕЄСТРУЙСЯ!

ІІ. Серія тренінгів з розвитку бізнесу та практичних аспектів підприємницької діяльності - ЗАРЕЄСТРУЙСЯ!

У листопаді-грудні 2019 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру,за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 10 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва та 12 з розвитку бізнесу.

Продовжити

Національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами»

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 07.02.2019 №120/5-19 (зі змінами),

05 грудня 2019 рокупроводиться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами». 
До участі у конференції запрошуються представники малого і середнього підприємництва, бізнес–асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій. 

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo