(06247) 4-10-33
Хмарно

-1°C

Торецьк

Хмарно

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПІДПРЄМЦІВ ТА САМОЗАЙНЯТИХ ОСІБ!

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»  для представників мікро-, малого, середнього бізнесу та самозайнятих осіб з 9 листопада 2020 року  по 17 лютого 2021 року проводяться безкоштовні практичні тренінги для розвитку бізнесу та підвищення рівня професійної компетентності.

 • Цифровий маркетинг - тривалість 8 годин
 • Інструменти дистанційного маркетингу - тривалість 8 годин
 • Бізнес-планування - тривалість 16 годин
 • Інтернет-продаж - тривалість 16 годин

Тренінги проходять в форматі онлайн на платформі ZOOM.

Продовжити

ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА ОТРИМАННЯ, ПОКРАЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК

Данська Рада у справах Біженців (DRC-DDG)  надає грантову підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам, які постраждали від конфлікту в Україні та місцевим жителям, що зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей для отримання та/або покращення професійних навичок, урізноманітнення джерел доходу та стабілізації життя завдяки додатковому навчанню.

Головна мета програми: надати можливості для отримання нових та/або покращення існуючих професійних навичок, в умовах епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантину.

Учасникам програми буде надаватися благодійна допомога для проходження курсів, тренінгів та отримання професійної освіти.

Програма передбачає надання індивідуальних грантів в розмірі до 350 доларів США для отримання нових та/або покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти.

Детальна інформація щодо Програми та подати заявку: https://lap.drc.ngo/title/vet-covid

Не упустіть  шанс отримати знання, які дозволять адаптуватися до нових умов.

Продовжити

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЗНЕСУ

Данською Радою у справах Біженців (DRC-DDG) оголошена програма надання фінансової допомоги власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації/перепрофілювання/переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах карантинних обмежень.

Продовжити

ДО УВАГИ ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ!

Нова програма навчальної та грантової підтримки жіночого підприємництва - Академія для жінок-підприємниць від Institute of Partnership and Sustainable Development, яка буде тривати з листопада 2020 по березень 2021 року.

Академія покликана допомогти українським жінкам та дівчатам розкрити свій лідерський потенціал та стати успішними бізнес-леді. В рамках комплексної програми 50 жінок з різних регіонів України дізнаються як започаткувати та розвинути власну справу.

Участь безкоштовна за результатами відбору.

Продовжити

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ.

На тлі продовження карантину до кінця року та впровадження «карантину вихідного дня» майже кожен бізнес зазнає втрат і шукає шляхи оптимізації своєї роботи.

До уваги підприємців  ми підготували перелік запроваджених раніше заходів підтримки на час дії карантину:

 • Мораторій на перевірки


На всій території України забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових перевірок.

Під мораторій не підпадають перевірки:

Продовжити

РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ ЩОДО ОРЕНДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Карантин, в т.ч. «вихідного дня» – це форс-мажор (обставина непереборної сили)?

Форс-мажор звільняє від сплати оренди за договором?

Лише на одне з цих двох питань відповідь буде позитивна, розбираємо на яке саме.

Наш кейс – це договір оренди нежитлового приміщення, в якому ви тримаєте магазин,  кав’ярню, перукарню чи інший бізнес.

Перше питання має позитивну відповідь.

Карантин – це дійсно форс-мажор.

Продовжити

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА!

З 24 листопада починається новий онлайн-курс від провідних фахівців в сфері маркетингу щодо побудови працюючої стратегії корпоративної соціальної відповідальності для бізнесу і є ще вільні місця для участі та отримання сертифікату.

Сьогодні корпоративна соціальна відповідальність має велике значення для мікро-, малого та середнього бізнесу. Якщо благодійну діяльність чи додатковий сервіс додати до того, що робить та цінує ваша компанія, це принесе додаткову мотивацію працівникам та клієнтам, для яких ви працюєте.

Продовжити

Запрошення до нового онлайн-курсу «Стартуй стартап»

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали.

Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап  від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете:

Продовжити

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Задля оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії Міністерством економіки України спільно з Офісом розвитку малого бізнесу і середнього підприємництва створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину https://sme.gov.ua/covid19/

Продовжити

Відповідальний бізнес Торецька поповнює казну місцевого бюджету, але є і проблеми!

На сьогодні в Торецьку понад 1800 громадян займається підприємницькою діяльністю, якими створено близько 2 тисячі  робочих місць.

Попри кризові явища в умовах карантину, більшість з них залишається сумлінними у виконанні своїх податкових обов’язків перед громадою, зберігають свої робочі колективи та створюють нові робочі місця, ще й мають змогу розвиватись і ставати успішними в бізнесі. Саме завдяки свідомому ставленню до сплати податків окремих місцевих підприємців, їх високій податковій культурі, яка є прикладом для інших, вдається виконувати завдання щодо наповнення місцевого бюджету, зміцнювати фінансовий потенціал нашого міста та збільшувати видатки на забезпечення життєдіяльності торецької громади.

До основних наповнювачів місцевої скарбниці належать податок та збір на доходи фізичних осіб, плата за землю, єдиний та акцизний податки. За 9 місяців 2020 року питома вага надходжень від малого і середнього підприємництва у структурі місцевих податків і зборів склала 13,8%, що в сумі є 17,3 млн. грн.  (110,2 % до аналогічного періоду 2019 року). Зріст надходжень є позитивним сигналом для міста, оскільки ці податки належать до тих платежів, що є бюджетоутворюючими для місцевого бюджету.  

Продовжити

ФОРУМ БІЗНЕС КЕЙС-СТАДІ. ДОСЛІДЖЕНЯ ПОТРЕБ МСБ.

25 листопада 2020 (середа), 9:30-17:00
Онлайн, платформа Zoom

Для кого?

 • Власників та керівників малого/середнього бізнесу.

У сучасному світі для підприємців важливо не тільки долати виклики, але й ловити хвилю трендів та нових можливостей для розвитку. На форумі ви навчитеся ефективно застосовувати антикризові інструменти маркетингу, продаж і управління персоналом, що так необхідні в умовах змін. Разом із фасилітаторами учасники вирішуватимуть найскладніші управлінські задачі на основі реальних бізнес-ситуацій, зокрема в умовах кризи. Теми виступів експертів базуються на недавньому дослідженні актуальних потреб малого і середнього бізнесу, проведеного в рамках проекту.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo