(06247) 4-10-33

-1°C

Торецьк

Хмарно

Нарада з питання підготовки до реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період

18.01.2018 в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк - Олена Кульбачна провела нараду з представниками Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Костянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України з питання підготовки до реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період.

Продовжити

На чемпіонаті області з вільної боротьби до 23 років перемогли чоловіча команда Маріуполя і жіноча команда Торецька

11-13 січня 2018 року спортивний комплекс КПНЗ «Міська КДЮСШ» Слов’янська прийняв чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед чоловіків та жінок до 23 років.

Продовжити

Відділення НСПП в Донецькій області – невід’ємна і складова частина загального процесу розв’язання спорів і конфліктів між сторонами соціально-трудових відносин

Національна служба посередництва і примирення є постійно діючим державним органом, утвореним згідно Указу Президента України від 17 листопада 1998 р. (далі – НСПП), і входить до структури державного апарату. НСПП, як орган державної влади, бере участь у здійсненні функцій держави, діє від її імені й за дорученням, застосовує властиві йому організаційно-правові форми діяльності.

Продовжити

У Торецьку встановлено FM передавач транслюючий українське Radio ROKS

15 січня на території міста Торецьк, було встановлено FM передавач, що дає потужний сигнал українського Radio ROKS. Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює подяку голові Фонду Мир і Ко Мирославу Гаю, Цивільно – військовому співробітництву Збройних Сил України, офіцеру Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України підполковнику Олексію Мазепі за надану можливість громаді міста слухати українські радіостанції. Сподіваємось, що радіосигнал буде добивати не тільки на території міста та прилеглих селищ, а й за межи лінії зіткнення.

Продовжити

Незабутня Різдвяна подорож

4 січня 2018 року делегація учнів ЗЗСО І-ІІІ ступеня «Художньо-естетична гімназія», ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 та ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 17 за підтримки департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації вирушила на Різдвяні свята на Тернопільщину.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 02 січня по 12 січня 2018 року

За період з 02 січня по 12 січня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 16095,8 тис.грн.,  в тому числі: податки та збори – 1505,9тис.грн., трансферти з державного бюджету – 14589,9тис.грн., у т.ч.:освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам -1850,1 тис.грн., медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 5651,1 тис.грн.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo