(06247) 4-10-33
Зливи

16°C

Торецьк

Зливи

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області звертає увагу одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сімʼям (далі - допомога) призначається і виплачується малозабезпеченим сімʼям, які постійно проживають на території України та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї. Допомога призначається на шість місяців з місяця звернення за нею.
Для призначення допомоги уповноважений представник сім’ї, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає такі документи:
заяву;
декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги;

Продовжити

До відома власників (користувачів) земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, стосовно внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області інформує, що відповідно до пункту 2 розділу VII Закону України «Про Державний земельний кадастр» зі змінами, внесеними згідно із Законом № 1533-VIII від 20.09.2016; в редакції Закону №340-IX від 05.12.2019, земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) або технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності) або їхніх спадкоємців чи особи, яка подала заяву про визнання спадщини відумерлою, якщо така справа прийнята до провадження судом або іншої, визначеної законом особи. Державна реєстрація таких земельних ділянок може бути здійснена також без подання заяв зазначених осіб центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. У разі відсутності у зазначеного органу документації із землеустрою з визначенням координат поворотних точок меж земельних ділянок цей орган забезпечує організацію проведення робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок і здійснення державної реєстрації таких земельних ділянок.

Продовжити

Державна допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими правилами

Кабінетом Міністрів України від 22 липня 2020 року прийнято постанову № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги». Цією постановою, зокрема, внесено зміни до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, які стосуються призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям.
Державна допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, ‒ до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям. Допомога на дітей одиноким матерям призначається на кожну дитину.

Продовжити

1 жовтня відзначається День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку.

Шановні тореччани!
1 жовтня відзначається День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Ця дата – не нагадування про вік, а можливість сказати теплі слова вдячності батькам, пенсіонерам, старшим людям за багаторічну працю, доброту та життєву мудрість.
Шановні люди старшого покоління Торецької громади, прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за вашу громадянську свідомість, розуміння, толерантність, турботу і милосердя.
Зі всього серця бажаю Вам миру, добробуту, міцного здоров’я і довголіття. Нехай Ваше життя завжди буде сповнене повагою й шаною молодого покоління, турботою родини та затишком у Вашому домі.

Продовжити

Сплачений акциз - це гроші громади! Не будьте байдужими - вимагайте чек при купівлі підакцизних товарів!

На сьогодні акцизний податок є одним із найвагоміших джерел надходжень до місцевих бюджетів і питання забезпечення повноти його сплати є дуже актуальним.

За рахунок цього податку  утримуються школи, дитячі садки, лікувальні заклади, проводиться благоустрій території міста, ремонт доріг та  будинків житлового фонду. Для того, щоб кожна громада мала більше шансів стати кращою та багатшою, ми маємо навчитися платити податки.

Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Зрозуміло, якщо немає чеку – не сплачено податок, не наповнюється бюджет. Звичайно, всі розуміють, як складно сьогодні підприємцям. Але коли одні працюють за правилами і роблять все можливе, щоб сплатити належні податки до бюджету, а інші не виходять з тіні або займаються незаконною діяльністю – це не правильно, це призводить до збільшення тіньової торгівлі, зменшення бюджетних надходжень, зубожіння громади.

Продовжити

30 вересня в приміщенні Центральної бібліотеки для дорослих відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

30 вересня в приміщенні Центральної бібліотеки для дорослих відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Зі словами вітань до присутніх звернувся керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Василь Чинчик, зазначивши, що у сучасному світі бібліотеки продовжують бути відкритими для своїх користувачів та залишаються осередком культурного життя.
В.о. заступника керівника Людмила Єслюкова за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, креативний підхід до роботи та з нагоди свята вручила грамоти військово-цивільної адміністрації працівникам Центральної бібліотечної системи міста.
До привітань з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек долучились військовослужбовці 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, подарувавши Центральній бібліотеці книги, які стануть гарним поповненням бібліотечного фонду міста.

Продовжити

30 вересня, напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку...

30 вересня, напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, відбулось урочисте засідання Торецької міської організації ветеранів України. Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Олександр Андрусенко звернувся до учасників заходу з вітальними словами з нагоди свята, висловив вдячність за активну громадську позицію та вручив грамоти від керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк.
День ветерана встановлений Указом Президента України від 24.09.2004 №1135/2004 з метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій, та відзначається щорічно 1-го жовтня.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo