(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

4°C

Торецьк

Невелика хмарність

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ВІДДІЛЕННЯХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ТРАВМ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

ТОРЕЦЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ВІДДІЛЕННЯХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ТРАВМ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

Хто має право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм?

Продовжити

В Управлінні соціального захисту населення впроваджується електронна черга

EU 5 small                              UN 5 small

Громадська організація «СПОРТ АКТИВ» взяла участь з проєктом «Підвищення якості надання адміністративних послуг у місті Торецьк Донецької області»у конкурсі малих грантів, який проведеноу рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудова миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. За результатами оцінювання цей проєкт було відібрано для фінансування.Технічним партнером з організації та проведення конкурсу програми малих грантів Програми ООН із відновлення і розбудови миру виступає громадська організація «Взаємодія - Плюс», експерти якої здійснюють постійний консультаційний супровід імплементації проєкту.

Продовжити

Вітаємо борчиню Аліну Бережну (Махиню) з титулом віце-чемпіонки світу!

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк вітає тоореччанку Аліну Бережну (Махіню) з новими спортивними досягненнями. Нехай і надалі всі перешкоди на шляху до наміченої цілі будуть легко подолані. Бажаємо сили духу, активної життєвої позиції, бадьорості, азарту і завзяття. Так тримати!

Продовжити

До уваги споживачів, які одержують пільги на житлово-комунальні послуги!

Постановою Кабінету Міністрів від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, згідно до якого з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Цим Порядком передбачено дві форми надання пільг: у грошовій безготівковій формі, а за заявою пільговика – у грошовій готівковій формі.

Продовжити

Увага! Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення!

25 вернесня 2019 року з 14 годин до 14 годин 30 хвилині департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації проводиться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням  електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Продовжити

Прийом населення 16.09.2019

16.09.2019 у приміщенні ВЦА м.Торецьк пройшов прийом  громадян,  прийом провів заступник керівника військово-цивільної адміністрації Євсіков Ю.М.

На прийом звернулись мешканці міста з наступних питань: проведення ремонтних робіт покрівель, ліквідація або кронування дерев,  щодо забезпечення житлом, незгода з діючими тарифами з утримання прибудникової території. Також надійшло звернення з проханням надати допомогу у вирішенні питання щодо завищення суми до сплати за користування послугою з газопостачання та інші.

Продовжити

Вітаємо з Днем рятівника!

Шановні працівники 22 Державного пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятівника!

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo