(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

0°C

Торецьк

Невелика хмарність

Торецьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє

ОБЕРЕЖНО ПТАШИНИЙ ГРИП!!!

Торецьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє що в Україні зафіксовано спалах пташиного грипу  на Вінничині. Пташиний грип – гостре інфекційне захворювання птахів, що передається люндині, характеризується гострим лихоманним синдромом, ураженням легень та високою смертністю. Збудником пташиного грипу є вірус типу А (штам Н5N1). Вірус Н5N1 є патогенним для людей, безпосередньо інфікує людину, здатний викликати ураження багатьох органів і систем, включаючи мозок і нервову систему, печінку, нирки та ін. Більш стійкий в оточуючому середовищі, ніж вірус грипу людини. Добре витримує низькі температури, не стійкий до дезінфікуючих засобів. Захворіти пташиним грипом можливо при контакті з інфікованими птахами, від посліду птахів через брудні руки та предмети. Одним із заходів профілактики пташиного грипу є заборона вивезення з уражених регіонів яєць та птиці.  

Продовжити

Торецьк відзначив День Соборності України.

Торецьк відзначив День Соборності України.

Святкування розпочалось міською акцією єдності за участі міського та міжміського автотранспорту.

В інноваційному центрі для молоді та дітей Teen Дім відбувся молодіжний форум, організований відділом з питань молоді та спорту, до якого долучились учнівська молодь та члени міської ради старшокласників під керівництвом педагога організатора, керівника ДО «Планета гарячих сердець «Данко» Галини Шалімової, заступника директора з виховної роботи ЗЗСО №8 Олени Шинкаренко, директора народного музею історії міста Надії Семьонової. Після невеликого екскурсу в історію України учні взяли участь в історичному квесті.

Продовжити

Торецька міська філія ДУ "Донецький обласний лобораторний центр МОЗ України" повідомляє

Торецька міська філія ДУ "Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України" повідомляє, що  з 02.01.2020р. на виконання наказу ДУ "ДОЛЦ МОЗ України" № 3 "Про зміни до наказу ДУ "ДОЛЦ МОЗ України" від 05.06.2019р. № 193" введені в дію Тарифи (прейскурант) у новій редакції на роботи та послуги, що виконуються та надаються за плату Лабораторним центром (див. додаток).

Продовжити

До уваги мешканців та гостей міста Торецьк!

У зв’язку з проведенням міських заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня тимчасово обмежено рух транспорту по вул. Дружба та в’їзд на міську площу (вул. 51 армії).

Перекриття руху відбудеться з 12.00 години до 13.00 години.

Продовжити

12.02.2020 об 11.00 Товариство червоного хреста України проводить брифінг з питань мінної безпеки.

12.02.2020  об 11.00  в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей   «TEEN-ДІМ», за адресою м.Торецьк, вул.Маяковського,19 організація  Товариство червоного хреста України проводить брифінг з питань мінної безпеки. Всім бажаючим прийняти участь у брифінгу, а також стати волонтером  Товариства червоного хреста України з питань мінної безпеки прохання звертатися до головного фахівця Торецької міської організації ТЧХУ Наумової Юлії за телефоном 0500116012, 0508602159.

Продовжити

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єднання українських земель в єдину державу.

Шановні мешканці міста Торецьк та прилеглих населених пунктів!

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єднання українських земель в єдину державу. Саме в цей день було проголошено Акт Злуки.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом заради соборності та державності.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo