(06247) 4-10-33
сонячно

28°C

Торецьк

сонячно

Зміни руху автобусного маршруту загального користування № 7 (шахта Торецька - АС «Автовокзал» - м/р № 1 (вул. Лісна))

Шановні мешканці міста Торецька та прилеглих населених пунктів!

Доводимо до вашого відома, що у літній період поточного року в міський автобусний маршрут загального користування № 7 (шахта Торецька - АС «Автовокзал» - м/р № 1 (вул. Лісна)) вносяться зміни не постійного характеру в маршрут руху, а саме:

Продовжити

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРИЙНЯТОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ– «Про встановлення ставок із сплати земельного податку та орендної плати на 2020 рік»

Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області від 14.06.2019 № 512р «Про встановлення ставок із сплати податку та орендної плати на 2020 рік» з 01.01.2020 року на території м. Торецьк та сел. Кримське встановлюються наступні ставки земельного податку  та орендної плати які виражені у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки:

Продовжити

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРИЙНЯТОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – «Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Розпорядженням керівника  військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької облатсі від 14.06.2019 № 511р «Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» з 01.01.2020 на території м. Торецьк та сел. Кримське встановлені ставки із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для всіх типів об’єктів нерухомості у розмірі 0.5 % відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

Продовжити

Увага! Відновлювальні роботи на водогоні від Горлівської фільтрувальної станції до м. Торецьк

Нарешті після місяця перемовин отримано довгоочікуваний режим «тиші» і вже з 20 червня ремонтна бригада Часовярського РПУ планує приступити до відновлювальних робіт на водогоні Д=900 мм від Горлівської фільтрувальної станції до м. Торецьк

Продовжити

Торецьк включено в перелік 20 цільових громад для подальшої реалізації проекту «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на Сході України»

В рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру, проекту «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на Сході України» 2018-2021 роки місто Торецьк включено в перелік 20 цільових громад для подальшої реалізації проекту. 
Реалізація проекту відбудеться за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Продовжити

Презентація звіту про поїздку групи жінок до "Центру гендерної культури " м. Харків

18 червня в центрі розвитку для молоді та дітей TEEN ДІМ Міська громадська організація "Екологія та соціальний захист" в рамках проекту "Солідарність жінок у боротьбі з дискримінацією під час війни" презентувала звіт про поїздку групи жінок, учасниць проекту, до "Центру гендерної культури " м. Харків.

Продовжити

Увага! Змінено рух транспорту по вул. Історична

Шановні тореччани!

З метою попередження аварійних ситуацій військово-цивільна адміністрація м. Торецьк попереджає, що з 18.06.2019 в м. Торецьк відновлено роботу з реконструкції самопливного каналізаційного колектору 88-89-90 кварталів, які були розпочаті в 2018 році. Наразі тривають земляні роботи по вул. Історична.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo