(06247) 4-10-33

-1°C

Торецьк

Переважно хмарно

Відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в будівлі військово-цивільної адміністрації міста Торецьк відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Продовжити

З Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні тореччани!
14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Саме цей день визначений, як День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Мільйони людей були врятовані завдяки зусиллям вчених, проектувальників, будівельників, військових та працівників Чорнобильської АЕС, які боролися зі стихією ядерної реакції. 

Продовжити

Новорічно-різдвяна концерт-вистава для дітей «Велика Мандрівка Святого Миколая»

13 грудня в музичній школі ім. Івана Карабиця міста Торецьк за участю Марії Бурмаки, Сергія Фоменка та гурту «Мандри», Іванки Червінської & «Gypsy Lyre», Сашка Лірника відбулась новорічно-різдвяна концерт-вистава для дітей «Велика Мандрівка Святого Миколая».

Продовжити

Кіберполіція фіксує випадки розповсюдження вірусу замаскованого під повідомлення від держустанов

Створене ШПЗ націлене на користувачів операційної системи MS Windows. Спеціалісти з кіберполіції сьогодні, 11 грудня, почали фіксувати факти розповсюдження цього шкідливого програмного забезпечення. Загалом, воно було націлене на користувачів, які є приватними нотаріусами України. 

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 03 по 07 грудня 2018 року

За період з 03 по 07 грудня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 13015,4 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 3016,4 тис. грн., трансферти з державного бюджету – 2017,3 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету   – 7643,8 тис.грн., трансферти з обласного бюджету – 337,9 тис. грн.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo