(06247) 4-10-33

-6°C

Торецьк

Невелика хмарність

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 01 по 09 листопада 2018 року

За період з 01 по 09 листопада 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 16933,7 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 4525,3 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 4700,4 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету   – 7708,0 тис.грн.

Продовжити

Майстер-клас конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка

16 листопада 2018 року о 10:00 годині в Центрі розвитку для дітей та молоді «TeenДім» відбудеться майстер-клас конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка. 
Конкурс спрямований на розвиток дитячої творчості у напрямку художнього репортажу та залучення дітей до обговорення суспільно важливих тем.

Продовжити

Запрошуємо молодь міста приєднатись до створення координаційного консультативно-дорадчого органу

За останні чотири роки молодь України змінилась. Ми стали почувати себе українцями, гідними своєї держави. Стали створювати навколо себе інноваційні простори, організовувати цікавущі заходи, згуртовувати активну молодь, додавати міські арт об’єкти, переймати і ділитись кращим досвідом. Ти готовий впливати на рішення і вирішувати сам! Як це робити? Чий саме досвід буде для нас корисним і дієвим? Хто готовий ділитися своїми компетенціями? З ким гуртуватись і об’єднуватись для того, аби прислуховувались до наших рішень? Якщо ти тільки задаєш собі всі ці питання, то ми вже знаємо на них відповіді.І не тому що ми такі супер-досвідчені, а тому, що шукаємо саме тебе. Бо знаємо, що ти вже готовий вести молодь за собою, адвокувати/лобіювати їх інтереси. А вашій когорті поки не вистачає знань, компетенцій і навичок аби перейти на новий рівень. Ти навчишся, як це робити. Ми впевнені, ти - готовий і можеш творити такі рішення, які змінюватимуть твоє місто, регіон і всю країну.

Продовжити

Шановні тореччани! Вітаю вас із Днем української писемності та мови.

Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Мова - душа нації, основа розвитку країни, і ми маємо берегти чистоту і красу рідної мови, розвивати власний культурний рівень. Тому що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття. Бажаю всім нам любити та берегти свою рідну мову, дбайливо ставитися до головного багатства нашої культури. Нехай українське слово завжди буде духовним джерелом життя, наснаги та оберегом!

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo