(06247) 4-10-33
Хмарно

-1°C

Торецьк

Хмарно

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 02 грудня 2020 року

Станом на 02 грудня у Торецьку виявлено 17 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 8160 досліджень.
Імуноферментний аналіз – 2981
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 693 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 484 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

Засідання опікунської ради

Відповідно до положення  про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) та з метою реалізації прав на соціальне обслуговування повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права, 02.12.2020 відбулось засідання опікунської ради при військово – цивільній адміністрації м. Торецьк. Було розглянуто питання щодо призначення помічника дієздатній особі. Прийнято відповідне рішення.

Продовжити

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 01 грудня 2020 року

Станом на 01 грудня у Торецьку виявлено 7 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 8000 досліджень.
Імуноферментний аналіз – 2963
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 676 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 472 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури!
Приміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Прокурорська діяльність – захист законних інтересів громадян, непримиренна боротьба зі злочинністю та корупцією, забезпечення єдності правового поля нашої країни. Обрана професія вимагає від кожного з вас високого професіоналізму, відповідальності у справі захисту законності, від Вашої праці залежить надійний захист суспільства і громадян, дотримання прав і свобод людини.
З нагоди професійного свята бажаю Вам наснаги, успіхів у вирішенні відповідальних завдань, довіри і поваги від людей, миру та добробуту Вам і Вашим родинам.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за звітний період 2020 року

За період з 23 по 27 листопада 2020 року надходження до міського бюджету по загальному фонду склали 5744,1 тис.грн., в тому числі:

 • податки, збори та інші надходження – 2649,2 тис. грн.;
 • трансферти (субвенції та дотації) – 3094,9тис.грн., з яких: трансферти з державного бюджету – 2590,5тис.грн., трансферти з обласного бюджету та інших місцевих бюджетів – 504,4тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків коштів на початок періоду профінансовані видатки в сумі 9096,7 тис.грн.:

Продовжити

На стадії завершення капітальний ремонт 6 ліфтів...

На стадії завершення капітальний ремонт 6 ліфтів, роботу яких було зупинено після проведення в червні 2020 року експертного обстеження. Капітальний ремонт ліфтів здійснено за кошти місцевого бюджету. Після проведення позачергового технічного обстеження та пусконалагоджувальних робіт протягом тижня планується відновити роботу ліфтів за адресами:
- вул. Маяковського, 4 – 2 під’їзд
- вул. Дружби, 34 – 3 під’їзд (АОСББ)
- вул. 91 Дивізії, 3 – 2 під’їзд
- вул. Лісна, 12/ – 2, 3 під’їзди (АОСББ)
- вул. Юності, 22 – 5 під’їзд.

Продовжити

У 20 БУДИНКАХ ОСББ МІСТА ТОРЕЦЬКА ЖИТЕЛІ ВЖЕ СОРТУЮТЬ СВОЇ ВІДХОДИ

Завдяки реалізації проєкту «Впровадження сортування відходів в ОСББ міста Торецьк – Забиваємо баки» який ініціювала ГО «ЕКО ГУРТ» за підтримки військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області у місті Торецьк створено 50 сортувальних станцій на базі ОСББ.

На сьогоднішній день тренери  ГО «ЕКО ГУРТ» вже провели 20 онлайн заходів з підвищення знань щодо основ сортування своїх відходів для 130 жителів ОСББ нашого міста.

Також у межах проєкту була організувала онлайн конференція «Громада-бізнес-влада». Учасниками якої стали представники військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, ОСББ, бізнесу, та громадських організацій.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo