(06247) 4-10-33

17°C

Торецьк

Невелика хмарність

Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей відпочивають на базі «Смарагдове місто»

Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Торецька, які вчора вдень вирушили до селища Соснове, вже відпочивають на базі санаторно-оздоровчого Центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто». Діти розмістились в корпусах, і вже відпочивають та оздоровлюються.

Продовжити

У дворі багатоквартирного будинку знайдена дитяча коляска з немовлям

22.05.2018 в місті Торецьку до чергової частини Торецького ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло повідомлення, що в дворі одного з багатоквартирних будинків знайдена дитяча коляска, в який лежить немовля. Одразу на місце виїхали працівники поліції разом з начальником служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Торецьк. Дитина була доставлена до дитячого відділення Центральної міської лікарні міста Торецька. Дитина була брудна, хвора та голодна. З’ясувалося, що через повне ігнорування її потреб у дитини було виявлено ряд захворювань, її стан наразі – в руках лікарів.

Продовжити

Оперативна нарада 24.05.2018

24.05.2018 під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка відбулась оперативна нарада з питань життєдіяльності міста та поточної ситуації екстреної ліквідації наслідків обстрілів житлових районів міста. Нарада відбулась за участю заступників керівника, голів міських та селищних рад, керівників комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери, правоохоронних органів, ДСНС.

Продовжити

В наслідок обстрілів пошкоджено психоневрологічний та протитуберкульозний диспансери міста

В наслідок обстрілів з боку російських найманців 24.05.2018 пошкоджено будівлю КЛПЗ «Міський психоневрологічний диспансер м. Торецька», вибиті повністю всі вікна, пошкоджені господарські приміщення, на прилеглій території чисельні воронки від розривів ворожих снарядів. Також, зафіксовані пошкодження будівлі КЛПЗ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Торецька». Є пошкодження електро- та газопостачання. Серед пацієнтів та персоналу закладів постраждалих немає.

Продовжити

У с. Дружби пошкоджено високовольтну лінію електропередач

В результаті ворожих обстрілів з боку бойовиків 21 травня 2018 року в одному з населених пунктів міста Торецька, а саме с. Дружби, була пошкоджена високовольтна лінія електропередач, у зв’язку з чим без електропостачання вже третій день залишаються 1000 абонентів селища та позбавлені можливості отримувати питну воду. Дані електромережі обслуговує ГП «Регіональні електричні мережі», яка вже організувала підвезення необхідних матеріалів для робіт з відновлення пошкоджених ліній. Однак, коли була проведена колосальна робота із забезпечення гарантії безпеки ремонтним бригадам виявилось, що більше кілометру дроту завдяки «доброзичливим» мешканцям зникло, у зв’язку з чим терміни ремонтних робіт вимушено були перенесені.

Продовжити

Керівник ВЦА м. Торецьк особисто інспектує екстрену ліквідацію наслідків обстрілів

До військово-цивільної адміністрації міста Торецьк продовжує надходити інформація щодо пошкоджень внаслідок обстрілів з боку російських найманців 21.05.2018. Керівник ВЦА м. Торецьк Ярослав Руденко особисто інспектує екстрену ліквідацію наслідків обстрілів. Комунальні підприємства на території селища працюють в оперативному режимі.

Продовжити

Засідання міської комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування

23 травня на виконання розпорядження керівника ВЦА м. Торецьк Ярослава Руденка під головуванням заступника керівника ВЦА м.Торецьк Олени Кульбачної відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo