(06247) 4-10-33

2°C

Торецьк

Хмарно

Нарада щодо епідеміологічної ситуації в місті з кору

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко провів нараду щодо епідеміологічної ситуації в місті з кору з представниками міського відділу освіти та міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я».

Вихідні у Львові

Сьогодні стартував проект «Вихідні у Львові». Група дітей за запрошенням Українського католицького університету вирушила до Львова.

Продовжити

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та населення!

Торецьке міське управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області  повідомляє про отримання  інформаційного повідомлення системи RASFF  стосовно виявлення Listeria monocytogenes в сирі, виготовленого з пастеризованого молока, що експортується з Франції (виробництва SASU Paturages Comtois- AP-N0 : FR 70.002.001 CE) до України (строк придатності до 19.12.2017).

Продовжити

На захисті соціальних прав

Сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що в середовищі зайнятого населення зростає свідоме ставлення до своїх соціально гарантованих прав і захищеного майбутнього.

Продовжити

Регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Спеціалісти відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва військово-цивільної адміністрації міста Торецьк разом з приватними підприємцями прийняли участь у роботі регіонального форуму «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який відбувся14 листопада поточного року в м. Краматорську.

Продовжити

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.
Сьогодні складно уявити розвиток сучасного світу без інформаційних технологій. Завдяки вашій складній і відповідальній роботі скорочується відстань між містами, налагоджується комунікації між людьми, залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo