(06247) 4-10-33

18°C

Торецьк

Невелика хмарність

День визволення міста Торецьк

21.07.2018 місто Торецьк святкує четверту річницю звільнення від проросійських терористів. Щорічно мешканці міста з теплотою в серці та вдячністю згадують тих, хто повернув мир у Торецьк, тих, завдяки кому, Торецьк – це Україна.

Продовжити

Шановні мешканці міста Торецьк!

У зв’язку з відзначенням 21 липня 2018 року 4 річниці визволення міста Торецьк від російських терористів, та запланованого заходу з виставкою військової техніки, попереджаємо,що з 03.00 до 07.00 години ранку 21 липня на території міста буде здійснюватись рух військової техніки.

Просимо зберігати спокій, та попередити близьких та знайомих.

ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ НА БІЗНЕС ТА ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО

Втомилися бути офісним планктоном і працювати на когось, хочете почати власний бізнес і нікому не підкорятися? Такі думки закрадаються час від часу мало не кожному. Але всі плани руйнуються, коли людина починає рахувати, скільки їй знадобиться для започаткування власної справи. Адже рідко хто має так багато вільних коштів. Однак способів знайти необхідну суму капітальних інвестицій існує досить багато, головне - було б бажання їх знайти і, при цьому, подолати всі труднощі.

Продовжити

ЕКСКУРСІЯ ДО РОБІТНИКІВ З ЗОЛОТИМИ РУКАМИ

З нагоди #Декади_робітничих_професій_металургійної_та_гірничодобувної_промисловості та з метою сприяння професійному самовизначенню та популяризації робітничих професій серед учнівської молоді 5 липня 2018 року спеціалісти #Торецького_міського_центру_зайнятості організували екскурсію на Ремонтно-механічний завод для #школярів нашого міста.

Продовжити

Не можна зупинити ідею, час якої настав – Президент про надання автокефалії Українській православній церкві

«Кажуть, не можна зупинити ідею, час якої настав. Ідея автокефалії зараз в Україні є саме такою ідеєю. До Томосу нас підводить сама логіка історичного процесу, логіка розвитку української нації, логіка розвитку української  держави», - наголосив Президент Петро Порошенко під час участі у Всеукраїнській прощі, приуроченій 1030-річчю Хрещення України – Русі, в ході робочої поїздки на Тернопільщину.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo