(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

ДТЕК Донецькі електромережі допоможе жителям області вирішити проблему помилково сплачених коштів

Платити за спожиту в 2019 році електроенергію жителям Донецької області (фізичним особам) необхідно на рахунок постачальника універсальної послуги*, який надає послуги в Донецькій області. Усі засоби, які споживачі в січні 2019 року помилково сплатили на рахунок ДТЕК Донецькі електромережі, будуть автоматично перераховані на рахунок компанії-постачальника універсальної послуги до 15 березня.

Продовжити

Інформаційні збори по створенню ОСББ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТОРЕЦЬК!!!

01 березня 2019 р. о 15:00 в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 відбудуться інформаційні збори по створенню ОСББ. Якщо Ви, Ваші сусіди, знайомі, родичі бажаєте/бажають ефективно управляти будинком, в якому мешкаєте/мешкають, або просто зацікавились цією темою, запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні.

Продовжити

Відбулась нарада щодо безпечного використання газу в побуті

19 лютого 2019 року в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» за участю заступника начальника з експлуатації Торецького відділення Костянтинівського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» Гринжевського В.М. та головного державного інспектора відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі управління нагляду промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Котлярова Ю.В. із залученням представників Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації, КП «Торецьккомсервіс» та управителів багатоквартирних будинків відбулась нарада щодо безпечного використання газу в побуті.

Продовжити

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні

Шановні мешканці міста Торецьк!

20 лютого в країні відзначається пам’ятний день - День Героїв Небесної Сотні. Цей день був встановлений Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Продовжити

Відбулась робоча зустріч з представниками ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування»

18 лютого в рамках проекту ООН Жінки на Сході України відбулась робоча зустріч з представниками ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування». Зустріч відбулась за участю заступника керівника ВЦА м. Торецьк Олени Кульбачної та структурних підрозділів адміністрації. В ході зустрічі було проведено анкетування оцінки потреб громади міста Торецьк для подальшого навчання з гендерного орієнтовного бюджетування профільних спеціалістів.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo