(06247) 4-10-33

-6°C

Торецьк

Невелика хмарність

У Краматорську розпочався дводенний форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

Сьогодні, 25 жовтня, у Краматорську розпочався масштабний дводенний форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». Захід організовано Донецькою та Луганською облдержадміністраціями, Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Ради Європи.

Продовжити

АНОНС на 25-26.10.18: Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

25-26 жовтня 2018 року у місті Краматорськ Донецької області відбудеться Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

Продовжити

Увага! Триває прийом Конкурсних робіт обласного конкурсу пам’яті журналіста Ігоря Александрова «Свобода слова»

Мета Конкурсу – підвищення творчої активності журналістів Донецької області, стимулювання зростання їх професійної майстерності, привернення уваги до проблем громадянського суспільства, зміцнення довіри до засобів масової інформації, мотивування молодих журналістів до пошукової та аналітичної роботи, а також до роботи в жанрі журналістського розслідування, формування у жителів Донецької області поваги до професії журналіста.

Продовжити

Олександр Куць відвідав військовий госпіталь та привітав захисників України

14.10.2018 голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць  спільно з представниками Командування ООС відвідав мобільний військовий госпіталь у м. Часів Яр.

Продовжити

Мешканців Донецької області привітали з Днем захисника України

Сьогодні, 14 жовтня, у Краматорську в парку імені Пушкіна на честь Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць привітав усіх мешканців Донеччини.

Продовжити

АНОНС НА 15.10.18: Укрансбезпека та силовики розкажуть про спільну роботу по боротьбі з корупцією та нелегальними перевізниками в зоні ООС

15 жовтня о 13:00 у Краматорську (вул.Академічна 11, 1поверх, зала засідань) відбудеться брифінг на тему: «Підсумки спільної роботи Укртрансбезпеки з силовими відомствами Донецької та Луганської областей по боротьбі з нелегальними перевізниками  в зоні ООС та корупційними проявами пов’язаними в сфері автомобільних перевезень».

Продовжити

АНОНС НА 14.10.18: Презентація книги Назара Розлуцького “Нотатник мобілізованого”

14 жовтня о 18:00 у Краматорську за адресою вул. Катериніча, 13 (офіс регіональної телерадіокомпанії “Регіон Донбас”) відбудеться презентація книги Назара Розлуцького “Нотатник мобілізованого”.

Продовжити

АНОНС НА 08.10.18: У Краматорську презентують порядок роботи військових для запобігання шкоди цивільному населенню

Шановні представники засобів масової інформації та громадськості!

8 жовтня відповідно до рішень керівництва Генерального штабу Збройних Сил України у Краматорську планується презентація та обговорення положень наказу ‟Про запобігання шкоди цивільному населенню”.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo