(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

АНОНС НА 22.01.19: Відзначення Дня Соборності України

22 січня 2019 рокуу м. Бахмут о 12.30 до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відбудеться тематична акція «Свято Єднання» за участю голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, Командувача операції об’єднаних сил Сергія Наєва та Бахмутського міського голови Олексія Реви. Після урочистостей заплановано спілкування з пресою.

Продовжити

Олександр Куць: у цьому році значна частина ліфтів Дружківки буде відновлена

Сьогодні, 17.01.2019, голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць з робочим візитом відвідав Дружківку, де оглянув реконструйовану ліфтову кабіну, відремонтовану в рамках програми відновлення ліфтового господарства в багатоповерхових будинках.

Продовжити

У Дружківці після реконструкції відкрито міську клінічну лікарню

Сьогодні у Дружківці за участю голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця відбулося відкриття після реконструкції КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня». Очільник області оглянув відремонтовані приміщення, хірургічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, навчальну кімнату для студентів, палати відділення мікрохірургії ока.

Продовжити

На будівництво житла для прикордонників у 2019 році виділено 200 мільйонів гривень

У 2019 році на фінансування житлового будівництва виділено 200 мільйонів гривень. Частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати у цьому році понад 400 квартир. Збудоване у Києві, Ужгороді, Чернігові, Могилів-Подільському, Подільську, смт Музиківці Херсонської області та у відділі прикордонної служби «Бердянськ» Бердянського загону виділятиметься у першу чергу для учасників бойових дій.

Продовжити

АНОНС НА 17.01.19: У Дружківці відкриють міську лікарню після реконструкції

17 січня о 12.00 за участю голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця відбудеться відкриття після реконструкції КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня». Під час огляду лікарні у холі 3-го поверху заплановано спілкування голови Донецької ОДА Олександра Куця з представниками ЗМІ.

Продовжити

На Донеччині відбулася нарада щодо розбудови Центрів безпеки громадян

16 січня у м. Краматорськ під головуванням керівника Донецької ОДА Олександра Куця відбулася робоча нарада з питань перспектив реалізації Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік в частині створення умов для захисту населення від  надзвичайних ситуацій на території об’єднаних територіальних громад, а саме розбудови Центрів безпеки громадян Також під час обговорили можливі ризики під час реалізації заходів.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo