(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

Патріотизм та результативність – запорука ефективної діяльності

25 березня 1992 року Верховна Рада прийняла Закон  України "Про Службу безпеки України". З того часу почався історичний облік діяльності, розвитку й розбудови української спецслужби, яка стала щитом державності й вже двадцять сім років захищає суверенітет на національні інтереси нашої країни.

Продовжити

"Грім" над донецьким степом

Філософія сучасної війни передбачає швидке та точне використання резервів задля посилення зусиль на напрямках, де це вкрай необхідно. Об'єднані сили використовуючи набутий досвід та, ґрунтуючись на правилах ведення сучасної війни, щодня готують резерви батальйонів, бригад та інших угруповань військ до дій. Саме готовність резервів, їх здатність до швидкого просування та маневру є одним із основних важелів переваги над ворогом.

Продовжити

У Маріуполі відзначили День незалежності Греції

22 березня у стінах Маріупольського державного університету відбулося урочисте святкування 198-ої річниці проголошення незалежності Греції. Організаторами заходу виступили Генеральне консульство Греції у Маріуполі, Федерація грецьких товариств України, Маріупольське товариство греків і Маріупольський державний університет.

Продовжити

Донеччину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури Володимир Омелян

23 березня Міністр інфраструктури Володимир Омелян з робочим візитом відвідав Донецьку область. В ході візиту разом із заступником голови Донецької ОДА Ігорем Стокозом він оглянув аеродром Краматорська та зазначив, що необхідно здійснити ремонтні роботи та запускати проект з будівництва цивільного летовища, так само як і у Маріуполі.

Продовжити

У Тошківці «Допомога Схід» допомогла і дорослим, і малюкам

Лікарі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 у прифронтовій Тошківці надають медичну допомогу майже 5 тисячам дорослих та близько 500 дітей з самого селища міського типу та прилеглих населених пунктів. При цьому лінія фронту – зовсім неподалік.

Продовжити

Командувач Об'єднаних сил передав чотирьом госпіталям ортези для поранених бійців та медичне майно

В рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об'єднаних сил «Допомога Схід» до 4-х військових мобільних госпіталів у районі проведення операції передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень.

Від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей військовими передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн. гривень.

Продовжити

АНОНС НА 21.03.19: ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ О.САЄНКА ТА МІНІСТРА З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВПО В.ЧЕРНИША У М.КРАМАТОРСЬК

За результатами робочої поїздки до Донецької області відбудеться прес-конференція Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка та Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша щодо взаємодії органів влади та місцевого самоврядування для відновлення та розбудови миру на Сході України, ознайомлення з безпекою і гуманітарною ситуацією поблизу лінії розмежування.

Продовжити

Ірина Геращенко ознайомилась з роботою оновленого КПВВ «Мар’їнка»

18 березня в рамках робочого візиту на Донбас Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко відвідала КПВВ «Мар’їнка», ознайомилась з його роботою та поспілкувалась з громадянами України, які перетинають здійснюють перетин лінії розмежування.

Продовжити

Головне для відновлення газу у Красногорівці та Мар’їнці – гарантії безпеки

ьогодні в ході візиту на Донбас Ірина Геращенко, Перший заступник голови Верховної Ради України, обговорила з мешканцями міста найактуальніші та найболючіші питання. Мешканців прифронтового міста цікавить багато питань – але найголовніше – відновлення газопостачання.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo