(06247) 4-10-33

-3°C

Торецьк

Хмарно

Павло Жебрівський взяв участь у XI Форумі Європа-Україна “Асоціація з ЄС і що далі?”

“Асоціація з Європейським Союзом – і що далі?” – під таким гаслом у місті Жешув (Польща) 13-14 березня 2018 року відбувся одинадцятий Форум Європа–Україна, у якому взяла участь делегація від Донеччини на чолі з головою облдержадміністрації  Павлом Жебрівським.

Продовжити

Мешканці Травневого та Гладосового отримали свіжий номер «Вістей Донбасу»

Представники департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації розповсюдили свіжий номер обласного тижневика «Вісті Донбасу» серед мешканців населених пунктів Травневе та Гладосове, які наближені до лінії розмежування.

Продовжити

Конференція «East Growth: Бізнес і громадськість – ефективне партнерство» у Краматорську

Рух УКУ на схід продовжується! Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) спільно із Форумом НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії в Україні запрошують представників недержавних організацій та власників бізнесу відвідати конференцію «East Growth: Бізнес і громадськість – ефективне партнерство», що відбудеться 3 березня у Краматорську (Донецька область).

Продовжити

Жебрівський: Безпека і мир – запорука розвитку регіону

У 2017 році на Донеччині представниками ДСНС виявлено і знищено 30 140 одиниць вибухо-небезпечних предметів, приведено у готовність 186 захисних споруд. Про це під час звіту доповів голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Продовжити

«Основна мета – повернення Донеччини в єдиний український простір» – Павло Жебрівський

У Донецькій області збільшується кількість заходів, покликаних об’єднати суспільство та підвищити рівень культури області. Про це під час публічного звіту заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Продовжити

Покращення екологічного стану Донецької області

Донецька ОДА постійно проводить заходи з покращення екологічного становища та моніторингу навколишнього середовища. Про це під час публічного звіту заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Продовжити

У Донецькій області продовжується відновлення інфраструктури

Протягом 2017 року у Донецькій області відкрито рух на 52,3 км магістральних доріг та відремонтовано 153 дороги комунальної форми власності. Про це під час звітної прес-конференції заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Продовжити

«Турбота про дітей – обов’язок держави», – Павло Жебрівський

Під час звітної прес-конференції голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський заявив, що протягом 2017 року одним з пріоритетних напрямків роботи обласної влади було формування мережі опорних шкіл. Так, минулого року було відкрито сім навчальних закладів у містах Покровськ, Часів Яр, Дружківка, Волноваха, Билбасівка та у двох селах – Гришиному та Іллінівці.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo