(06247) 4-10-33
Breezy

16°C

Торецьк

Breezy

Павло Жебрівський зустрівся з учасниками обласного прес-туру «Оновлена Донеччина»

14 вересня в Донецькій області стартував дводенний прес-тур «Оновлена Донеччина». У заході взяли участь близько 50 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації. Тур для журналістів  організувала Донецька облдержадміністрація. Головна мета – ознайомлення широкого загалу з сьогоденним життям регіону, проблемами та перспективами.

Офіційне відкриття прес-туру відбулося в Донецькій облдержадміністрації, де гостей привітав керівник ВЦА  Павло Жебрівський. Під час зустрічі очільник області звітував про низку робіт, яку вдалось виконати   протягом останнього часу. Це , зокрема, відновлення соціальної інфраструктури, реалізація програм  і проектів  у  різних сферах діяльності.

«На сьогодні – головне майбутнє Донеччини. Виходячи з цього основний фінансовий ресурс було спрямовано на опорні школи», – наголосив очільник області. Також він визначив основні напрямки, які були визначені обласною владою для розвитку регіону.

«Фінансовий ресурс було спрямовано на основні напрямки роботи – розвиток спорту, молодіжної сфери, забезпечення квартирами дітей з числа сиріт та позбавлених батьківської опіки, ремонт об’єктів інфраструктури та доріг, екологію регіону», – розповів Павло Жебрівський.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що існує потреба у тому, щоб показати Донеччину не лише ту, яка опирається рашистській навалі, а й ту, яка попри війну, попри те, що бракує проектних інституцій, професійних кадрів, робочих рук, все ж таки відновлюється і разом з усією Україною розвивається і впевнено наближається до європейського рівня життя.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/pavlo-zhebrivskyj-zustrivsya-z-uchasnykamy-oblasnogo-pres-turu-onovlena-donechchyna/

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo