(06247) 4-10-33

-1°C

Торецьк

Переважно хмарно

Шановні мешканці міста Торецьк!

Щиро вітаю Вас з найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо з надіями та сподіваннями, адже за плечима ще один рік досвіду, який ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого, і кожен визначає рівень його значимості.
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. 
У новорічну ніч всі ми, свідомо чи мимоволі, оцінюємо підсумки минулого року, зверхньо дивимося на всі перешкоди і перепони і будуємо плани на майбутнє. Хочеться сподіватися, що наступаючий рік принесе в наше життя фінансове благополуччя і успіхи на діловому терені.
Висловлюю всім щиру подяку за цей рік: насамперед військовим, що стоять на варті суверенітету нашої держави, робітникам, підприємцям, вчителям, медикам, правоохоронцям – усім тим, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.
В цей день я хочу побажати, щоб ваші результати досягли небувалих висот, а будь-які задуми втілювалися в життя, допомагаючи змінити її на краще! Адже яким же буде прийдешній рік багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. 
Від щирого серця бажаю радісного настрою, приємних зустрічей та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панували злагода, любов і достаток. Здоров’я, миру, натхнення вам і вашим рідним, світлих та веселих свят!
З Новим, 2018, роком!

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області                  Ярослав Руденко

26166038 1164872723644093 4278572463146085271 n

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo