Невелика хмарність

18°C

Торецьк

У Торецьку відбувся міський етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

5 квітня у Торецьку відбувся міський етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Підготовку та організацію заходу здійснювало міське управління освіти за підтримки ВЦА м. Торецьк. Міський етап «Олімпійського лелеченя» відкривали на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. На початку відбулося нагородження переможців міських змагань серед допризовної молоді, шикування команд і парад, який приймала в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Вікторія Сірик.

На старт міських змагань «Олімпійське лелеченя» вийшли 8 команд. Кожна складалася з шести хлопців і шести дівчат, учнів 5 – 6 класів з одного загальноосвітнього навчального закладу.
Команда ЗЗСО № 8 взялись за справу, вигравши перше місце у міських змаганнях, тим самим здобувши путівку на обласний етап «Олімпійське лелеченя», який відбувся 9 квітня в м. Бахмут, друге місце посіла команда ЗЗСО № 20, на третьому місці команда ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія».