(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

25°C

Торецьк

Невелика хмарність

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – «Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області  відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виносить на оприлюднення проект регуляторного акту - розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації  «Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»  на території міста Торецьк та селища Кримське міста Торецьк Донецької області.

Проект регуляторного акту розроблено відповідно до  статей  7, 8, 10, 15, 16, 266 Податкового кодексу України,   Закону  України «Про  внесення  змін  до  Податкового  кодексу  України  та  деяких  законодавчих  актів  України  щодо   покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», постанови Кабінету Міністрів України від 24. 05. 2017 р. N 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 6, 7 частини першої  статті 4 та частиною третьою статті  6  Закону  України  «Про  військово-цивільні  адміністрації». 

Розробником проекту регуляторного акту є Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин  військово-цивільної адміністрації  міста Торецьк Донецької області .

Проектом регуляторного акту передбачено встановити  з 01.01.2020 року  на території м. Торецьк та сел. Кримське  ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для всіх типів об’єктів нерухомості у розмірі 0.5 % відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

Метою прийняття запропонованого проекту регуляторного акту є:

- встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік;

- забезпечення стабільності та збільшення надходжень до міського бюджету; здійснення планування та прогнозування надходжень  при формуванні бюджету.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області  http://www.toretsk-vca.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. Маяковського, 24А, м. Торецьк, Донецька область, 85200. Телефон для довідок (06247) 4-08-32.

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo