(06247) 4-10-33
Переважно сонячно

23°C

Торецьк

Переважно сонячно

Інформаційний лист для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

З середини грудня 2019 року в Китаї (м. Ухань) почали реєструвати перші випадки пневмонії невідомого походження у місцевих жителів, пов’язаних з ринком тварин та морепродуктів Хуанань в м. Ухань. Згодом, китайські вчені виділили новий коронавірус 2019-nCoV.
Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
Коронавірус 2019-nCoV стрімко розповсюджується, підтверджені випадки захворювання на коронавірус в 23 країнах світу на різних континентах.

Хто може заразитися цим вірусом? Люди, які живуть або подорожують в райони, де циркулює вірус 2019-nCoV, можуть піддаватися ризику зараження. В даний час 2019-nCoV циркулює в Китаї, де знаходится переважна більшість інфікованих людей. Захворілі з інших країн перебували серед людей, які нещодавно приїхали з Китаю або жили чи працювали в тісному контакті з цими мандрівниками. Медичні працівники, які доглядають за хворими 2019- nCoV, піддаються більш високому ризику та повинні захищатися за допомогою відповідних заходів профілактики і контролю інфекцій. Встановлено, що вірус передається від людини к людині, ймовірно, повітряним шляхом, але існують припущення щодо передачі вірусу через харчові продукти.

Основними клінічними ознаками та симптомами корона вірусу є лихоманка, утруднене дихання, кашель, нежить, біль у горлі, головний біль. Вірус провокує у інфікованих людей розвиток пневмонії.

На сьогоднішній день немає ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу. Якщо ви хочете захистити себе від зараження новим коронавірусом, вам слід дотримуватися основних правил гігієни:

уникайте контакту з особами, які мають симптоми грипу. Якщо така людина виникла у вашому оточенні, постарайтесь дотримуватись дистанції не менше 2 м;
обмежте своє перебування в місцях великого скупчення людей;
регулярно провітрюйте приміщення і робіть вологе прибирання;
повноцінно харчуйтесь, уникайте перевтоми;
часто мийте руки та обробляйте дезінфікуючими засобами;
у разі появи симптомів, що свідчать про гостре респіраторне захворювання, негайно зверніться до лікаря та обов`язково надайте відомості про історію подорожей;
під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс одноразовою паперовою серветкою, яку одразу ж після використання треба викинути та помити руки. Намагайтесь не торкатися очей, носа, рота немитими руками;
відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo