(06247) 4-10-33
Хмарно

17°C

Торецьк

Хмарно

Увага!

Торецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служба у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області поновлює роботу щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Прийом громадян з зазначеного питання буде проводитися за адресою: 
м. Торецьк, вул. Руднична, б. 35 (колишня будівля ДАЇ), 2 поверх, щовівторка та щочетверга з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 до 12.48 ) починаючи з 04 серпня 2020 року, з додержанням вимог карантину (засоби індивідуального захисту – маски, додержання соціальної дистанції, кількість осіб, які можуть одночасно знаходитися у приміщенні та ін.).
Перелік необхідних документів: оригінали та копії (3 од.) на кожну дитину окремо:
свідоцтво про народження дитини та паспорт громадянина України;
документ, що посвідчує особу заявника (батько, мати, опікун/піклувальник, законний представник);
довідка про склад сім’ї;
документ, що підтверджує повноваження законного представника дитини (у разі коли дитина постійно проживає/перебуває у закладі охорони здоров’я, закладі освіти або іншому дитячому закладі, - документа, що підтверджує факт перебування дитини в такому закладі) або родинні стосунки між дитиною та заявником;
довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи або документа, що підтверджує проживання/перебування дитини в населеному пункті, на території якого здійснювалася антитерористична операція.
 У разі відсутності відомостей про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або документів зазначених вище, доказами підтвердження її місця проживання/перебування в населеному пункті, на території якого здійснювалася антитерористична операція, можуть бути відомості, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або документи про право власності батьків або дитини на рухоме чи нерухоме майно, або свідоцтво про базову загальну середню освіту, або атестат про повну загальну середню освіту, або документ про професійно-технічну освіту, або табель успішності, або учнівський квиток, або медичні документи, або свідоцтво про народження дитини.
  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo