(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

14°C

Торецьк

Невелика хмарність

Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «Охорона здоров’я»

Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «Охорона здоров’я», що відбудеться в м. Києві 27-28 квітня 2017 року.

Асоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування продовжує серію навчальних заходів - практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України.

По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.

АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.

Учасники практикумів визначаються на конкурсній основі з числа посадових осіб місцевого самоврядування з громад-членів АМУ.

Для участі у конкурсі з відбору кандидатур на практикум за напрямом «Охорона здоров’я», необхідно направити до 18.00 14 квітня 2017 року заповнену анкету на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відібраним учасникам будуть надіслані запрошення для оформлення відрядження.

Контактна особа в АМУ - координатор заходів Олексій Сясько, тел. (044) 486-28-83, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Примітка: до розгляду приймаються заявки представників органів місцевого самоврядування, які не брали участь у роботі практикумів з розробки законодавства та галузевої законотворчості у 2016-2017 роках.

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo