(06247) 4-10-33
Хмарно

-2°C

Торецьк

Хмарно

Загальна інформація

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Контактний телефон: (06247) 4-10-50

Факс:                        (06247) 4-37-77

 

Начальник відділу

Лямпорт  Олена Олександрівна

 

Головний спеціаліст

Рубан Дар’я Миколаївна

 

Спеціаліст 1 категорії:

Державний реєстр виборців (далі Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України “Про Державний реєстр виборців” (далі - Закон) відомості, та користування ними, створена для забезпечення   державного   обліку   громадян  України,  які  мають  право  голосу  відповідно  до статті 70 Конституції України (далі — виборці).

Основними завданнями Реєстру є:

- ведення персоніфікованого обліку виборців;

- складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Стислий перелік функцій Реєстру:

1. Ведення Реєстру виборців, до якого вносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території м.Торецьк та прилеглих територіях.

2. Забезпечує у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях відповідно до законодавства;

3. Виготовляє іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми у випадках, передбачених законодавством.

4. Веде облік  усіх  дій  щодо  зміни  бази  даних  Реєстру,  в   порядку   та   за  формою, що встановлені розпорядником Реєстру;

5. Встановлює на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер територіального виборчого округу та номер виборчої дільниці, до яких належить виборець;

6. Надає на  письмовий  запит  виборця,  поданий  у встановленому Законом порядку,  відповідну інформацію з Реєстру.

7. Проводе у разі потреби перевірку відомостей про особу, зазначену у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.

8. Здійснює  щомісячне  періодичне  поновлення,  а  також  уточнення  персональних даних Реєстру. 

9. Надає в установленому порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру;

10. Розглядає запити та звернення виборців, а також звернення політичних партій у порядку, встановленому Законом;

11. Здійснює відповідно до законодавства заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

12. Проводе перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.

 

 

Стаття 19 Закону України “Про Державний реєстр виборців”

 Порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення до Реєстру

 

 1. Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.
 2. Особа, зазначена в частині першій цієї статті, подає органу ведення Реєстру письмову заяву за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього Закону, і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.
 3. Особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, зазначеною в частині другій цієї статті. До заяви додається копія пред'явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Стаття 20 Закону України “Про Державний реєстр виборців” 

Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

 1. Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 цього Закону, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
 2. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас постійно, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право - право вибору.

 

 

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo