(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

Основна інформація

В Центрі надання адміністративних послуг громадяни (юридичні та фізичні особи) можуть отримати адміністративні послуги, що надаються військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк Донецької області; суб'єкти господарської діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) можуть оформити та отримати документи дозвільного характеру, а також отримати консультації з питань функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою:

Донецька обл., м. Торецьк, вул. Дружби 24

 

Відділ організації надання адміністративних послуг

ПІБ Посада Телефон:
Онищенко Оксана Василівна В.о. начальника відділу організації надання адміністративних послуг

380892502135

Іваницька Валерія Михайлівна Адміністратор 380892502127
Коваль Костянтин Олександрович Адміністратор

Діяльність Центру надання адміністративних послуг в м. Торецьк постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною і зручною для кожного з Вас.

Свої побажання та пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі Ваші побажання будуть узагальнені та враховані у подальшій роботі.


 

Єдиний дозвільний центр

В Єдиному дозвільному центрі суб'єкти господарської діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) можуть оформити документи дозвільного характеру, їх дублікати, анулювати дозволи, а так само отримати консультації з питань функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

Єдиний дозвільний центр знаходиться за адресою:

Донецька обл., м. Торецьк, вул. Дружби 24

Адміністратори: Іваницька Валерія Михайлівна, Коваль Костянтин Олександрович


 

На підставі наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області наказу від 06.11.2017 №362 надання адміністративних послуг з видачи дозволу (санітарного паспорту) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання покладено на Центри надання адміністративних послуг Краматорської, Маріупольської, Покровської міських рад.

На підставі наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області наказу від 06.11.2017 №362 надання адміністративних послуг з видачи дозволу на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання покладено на Центри надання адміністративних послуг Краматорської, Маріупольської, Покровської міських рад.

Інформаційні та технологічні карти цих послуг розміщені на офіційних віб-сайтах Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, Центрів надання адміністративних послуг Краматорської міської ради, Маріупольської міської ради, Покровської міської ради.

Місцезнаходження ЦНАПів, режим роботи, телефони та адреси електронної пошти


 

 
  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo