(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

Оголошено конкурс на посаду директора Палацу культури «Україна»

Відділ культури військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області оголошує конкурс на посаду директора Палацу культури «Україна», у порядку, визначеному статтями 211 - 215 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

Основні вимоги до учасників конкурсу: керівником Палацом культури «Україна» може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури у встановлений строк: 85200, Донецька область, місто Торецьк, вулиця Дружби, 34, відділ культури військово-цивільної адміністрації. Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Контактна особа: Чернишова Тетяна Вікторівна – начальник відділу культури військово-цивільної адміністрації, телефон: (06247)4-16-89.

­­­­­­­­­­­­­­­08.02.2019 Початок приймання документів.

08.02.2019 Початок формування конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії з визначенням переможця оприлюднюється на офіційному веб – сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo