(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

4°C

Торецьк

Невелика хмарність

Виставка архівних документів та фотодокументів з історії створення архівного відділу «Архівній системі Донецької області – 95 років»

У вересні-грудні 2017 року відзначається 95-а річниця створення архівної системи Донецької області.

Згідно до Плану з підготовки та проведення заходів з відзначення 95-ї річниці створення архівної системи Донецької області, затвердженого наказом держархіву Донецької області від 07.07.2017 № 35 «Про підготовку до 95-ї річниці архівної системи Донецької області», архівним відділом військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (далі – архівний відділ) підготовлено виставку архівних документів та фотодокументів з історії створення архівного відділу «Архівній системі Донецької області – 95 років»; розроблено буклет до ювілейної дати; проведено соцопитування громадськості за тематикою «Архіви Донеччини. Що я знаю про них?»

Експозиція виставки представлена наступними архівними документами: історична довідка архівного відділу, фотодокументи з історії створення архівного відділу; статті з місцевої газети «Дзержинский шахтер», тощо.

Буклет, підготовлений архівним відділом, висвітлює етапи розвитку архівної справи на території міста; відомості про архівний відділ, що значаться в фондах державного архіву області; склад керівників, які очолювали архів у різні роки; адреса; телефони; дні прийому, тощо.

За результатами соцопитування громадськості за тематикою «Архіви Донеччини. Що я знаю про них?» виявлено, що в результаті проведення анкетування,  респонденти, які надали вірні відповіді складають 17,4%; респонденти, які надали невірні відповіді – 43,5%; респонденти, які надали відповіді «не знаю» - 39,1%.

DSCN1202 2

Архівний відділ військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo