Друкувати


УКРАЇНА

ТОРЕЦЬКА  МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

19.04.2017 м. Торецьк №128
 
Про попередній розгляд рішення міської ради «Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади міста Торецька об'єктів культури та спорту»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади міста Торецька об'єктів культури та спорту», керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Управлінню житлово-комунального господарства Торецької міської ради (Герт) винести на розгляд міської ради проект рішення ««Про надання згоди на передачу з державної  у  комунальну  власність  територіальної  громади міста Торецька об'єктів культури та спорту» (додається).

2. Координацію з виконання даного рішення покласти на Управління житлово-комунального господарства Торецької міської ради (Герт), контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Винника С.С.

Секретар міської ради                                                                                             Ю.М. Євсіков