Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

02.10.2019 м. Торецьк
 
Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Торецьк

З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету міста Торецьк та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 4 та пунктом 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

  1. Затвердити Положення про громадський бюджет м. Торецьк (додається).
  2. Затвердити склад Координаційної ради з питань громадського бюджету м. Торецьк (додається).
  3. Затвердити склад Експертної групи (додається).
  4. Визначити пунктом для голосування в паперовому вигляді Центр надання адміністративних послуг м. Торецьк за адресою: Донецька область, місто Торецьк, вулиця Дружби, 24.
  5. Визначити відповідальних осіб, які супроводжують голосування у пункті для голосування в паперовому вигляді – головного спеціаліста __________ та головного спеціаліста ________
  6. Координацію щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ економіки та інвестиційного розвитку військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (Нємкова), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євсікова Ю.М.

Керівник військово-цивільної

адміністрації                                                                                                 Я.Д. Руденко