Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.11.2019 м. Торецьк
 
Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2020 рік

З метою забезпечення тимчасової зайнятості, виконання суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, а також для одночасного вирішення питань соціально-економічного розвитку міста, на підставі потреби  підприємств, установ та організацій міста, керуючись статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013  № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», на підставі Указу Президента України від 12.05.2017 №128/2017 «Про утворення військово-цивільної адміністрації», керуючись підпунктом 7 пункту «б» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 4, пунктом 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

  1. Затвердити інформацію директора міського центру зайнятості Боровської О. В. (додається).
  2. Визначити та організувати протягом 2020 року наступні види громадських та інших робіт тимчасового характеру (кваліфіковані та некваліфіковані), що мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам громади міста Торецька та сприяють його соціально-економічному розвитку:
  1. Рекомендувати:

3.1. Вищезазначені види  оплачуваних громадських робіт організувати на наступних підприємствах, установах та організаціях міста:

- КНП «Центральна міська лікарня» м. Торецька (Чупрунов);

- КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  м. Торецька (Лясевич);

- Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Торецька (Корнієнко)             

- Управління соціального захисту населення ВЦА (Кузін);

- КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (Панфілова)

- Міське управління освіти ВЦА  (Орешкін);                   

- Відділ культури ВЦА м. Торецька (Чернишова);           

- Приватне підприємство «Техноком Н»  (Супрун);

- КП «Торецьккомсервіс» Торецької міської ради (Щербина);

- КП Бюро технічної інвентаризації м. Торецька (Філімонова);

- АКП  «Комунальник» Торецької міської ради ( Никонов)                  

- Торецький міський відділ головного управління державної міграційної служби України в Донецькій області (Федоров);

- Фізичні особи – підприємці.                                                

3.2. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

3.3. Підприємствам, установам та організаціям міста з метою зменшення відволікання штатних робітників на виконання робіт тимчасового характеру у разі необхідності організовувати оплачувані громадські роботи  та інші роботи тимчасово характеру за участю незайнятого населення, що перебуває на обліку в Торецькому міському центрі зайнятості, громадян, які бажають працювати у вільний від основної роботи час, учнів та студентів, які бажають  працювати у вільний від  навчання час, а також  пенсіонерів та інвалідів.

  1. Торецькому міському центру зайнятості (Боровська) провести роботу з забезпечення організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на підприємствах, установах та організаціях міста.
  2. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецька від 22.11.2018 № 1123р «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік».
  3. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Торецький міський центр  зайнятості (Боровська), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євсікова Ю.М.

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                               Я.Д. Руденко