(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data
Документ № 306р від 11.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.06.2021 м. Торецьк №306р
 
Про надання матеріальної допомоги на поховання

Розглянувши протокол від 04.06.2021 № 4 засідання комісії з надання допомоги на поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, які не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та інваліди (інваліди з дитинства), на підставі Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99, розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 23.01.2020 № 18р «Про затвердження переліку та вартості ритуальних послуг у м. Торецьк», керуючись пунктом 17 частини 1 статті 4, частиною 3  статті 6, статтею 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»,

 1. Виділити і перерахувати матеріальну допомогу особам, які здійснили поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та інваліди (інваліди з дитинства) на загальну суму 10081,35 грн. (десять тисяч вісімдесят одна гривня тридцять п’ять копійок): кожному по 2016,27 грн. (дві тисячі шістнадцять гривень двадцять сім копійок):

- Афанасьєвій Зої Степанівні;

- Бучко Анжелі Сергіївні;

- Жиліну Олексію Ларіоновичу;

- Погребняку Володимиру Івановичу;

- Стародубцеву Вадиму Миколайовичу.

 1. Фінансовому управлінню військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Чуєва) профінансувати вищевказані видатки за рахунок коштів, запланованих на ці цілі в міському бюджеті.
 2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Прищепова) здійснити оплату вищевказаних витрат.
 3. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (Кузін).

Керівник Торецької міської

військово-цивільної адміністрації

Бахмутського району Донецької області                                                  Василь ЧИНЧИК • logo
 • Торецька міська ВЦА
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo