Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.06.2021 м. Торецьк №308р
 
Про чергування у святкові та вихідні дні 19, 20, 21 червня 2021 року

З метою створення сприятливих умов для святкування Трійці та вихідними днями 19, 20, 21 червня 2021 року, згідно листа Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 10.06.2021 № 0.8/16/1113/0/2-21  «Про чергування у святкові дні», керуючись частиною 3 статті 6, статтею 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

  1. Відділу організаційної роботи, діловодства, контролю та загальних питань  військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (Беличко) скласти графік чергування відповідальних осіб у військово-цивільній адміністрації за встановленою формою, забезпечити його виконання та надати  на веб-ресурсі http://org.dn.gov.ua/  до 15 червня 2021 року.
  2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність міста:

2.1. Вжити заходи щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів, охорони громадського порядку, пожежної безпеки, збереження зброї, боєприпасів і оргтехніки;

2.2. Скласти графіки чергувань у святкові та вихідні дні відповідальних осіб і направити до 15 червня 2021 року до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення військово-цивільної  адміністрації м.Торецьк Донецької області (Агарков);

2.3. Відділенню поліції № 1 Бахмутського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області (Дзицюк) до 15 червня 2021 року надати графіки чергувань у відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення військово-цивільної  адміністрації м. Торецьк Донецької області і забезпечити підтримку громадського порядку у святкові та вихідні дні  19, 20, 21 червня 2021 року.     2.4. Про всі надзвичайні ситуації в святкові і вихідні дні оперативно інформувати військово-цивільну адміністрацію м. Торецьк Донецької області за телефонами: (06247)            4-39-15; 099-601-94-91 (цілодобово).

  1. Заступникам керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області: Андрусенку Олександру, Євсікову Юрію, виконуючому обов’язки заступника керівника Єслюковій Людмилі, взяти під особистий контроль діяльність підприємств, установ, організацій у святкові та вихідні дні за своїми напрямками роботи.
  2. Координацію щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ організаційної роботи, діловодства, контролю та  загальних питань військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (Беличко), контроль -  на заступника керівника військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Донецької області Андрусенка  Олександра.

Керівник   Торецької міської                                                                                                    

військово-цивільної адміністрації

Бахмутського району Донецької області                                                 Василь ЧИНЧИК