(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data
Документ № 265р від 09.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ТОРЕЦЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ТОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.09.2021 м. Торецьк №265р
 
Про надання матеріальної допомоги на поховання

Розглянувши протокол від 06.09.2021 № 6 засідання комісії з надання допомоги на поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, які не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю (особи з інвалідністю з дитинства), на підставі Закону України          «Про поховання та похоронну справу», Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99, розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 23.01.2020 № 18р             «Про затвердження переліку та вартості ритуальних послуг у м. Торецьк», керуючись пунктом 17 частини 1 статті 4, частиною 3  статті 6, статтею 7 Закону України                          «Про військово-цивільні адміністрації»,

 1. Виділити і перерахувати матеріальну допомогу особам, які здійснили поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю (особи з інвалідністю з дитинства) на загальну суму 18146,43 грн. (вісімнадцять тисяч сто сорок шість гривень сорок три копійки): кожному по 2016,27 грн. (дві тисячі шістнадцять гривень двадцять сім копійок):

- Гмирі Вірі Петрівні;

- Куліковій Тетяні Василівні;

- Лосєвій Людмилі Семенівні;

- Порошиній Галині Володимирівні;

- Райкову Вячеславу Олеговичу;

- Скорик Світлані Василівні;

- Тадеуш Раїсі Іванівні;

- Тарасенко Вікторії Олександрівні;

- Щербаковій Тетяні Анатоліївні.

 1. Фінансовому управлінню Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області (Чуєва) профінансувати вищевказані видатки за рахунок коштів, запланованих на ці цілі в міському бюджеті.
 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області (Прищепова) здійснити оплату вищевказаних витрат.
 1. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на управління соціального захисту населення Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області (Кузін).

Заступник керівника Торецької міської

військово-цивільної адміністрації

Бахмутського району Донецької області                                                  Юрій ЄВСІКОВ • logo
 • Торецька міська ВЦА
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo