(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data
Документ № 289р від 24.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

ТОРЕЦЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ТОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.09.2021 м. Торецьк №289р
 
Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Торецької міської територіальної громади

З метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, реалізації державної політики щодо попередження зловживання серед населення (в тому числі підлітків та молоді) алкоголю, визнання здоров'я людини найвищою соціальною цінністю, врегулювання правових відносин суб'єктів господарювання, попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, впорядкування продажу алкогольних напоїв на території Торецької міської територіальної громади, зменшення ризиків можливих правопорушень та підтримання громадського порядку, збільшення надходжень акцизного податку до бюджету Торецької міської територіальної громади та в зв'язку з частими порушеннями  Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму»,   відповідно до Закону України від 02.07.2015    № 580-VIII «Про Національну поліцію», статті 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення",  Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Закону України    від 21.01.2010 № 1824-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» від 22.03.2018 № 2376-VIII, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв», від 31.07.2018 № 949/5-18 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 березня 2015 року № 115», враховуючи службову записку в.о. начальника відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Потоцького Олексія, керуючись пунктом «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 4, статтями 5, 6, 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»,

 1. Заборонити:

         1.1. Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових (далі – алкогольні напої) цілодобово на території Торецької міської територіальної громади особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством.

         1.2. З 01.10.2021 року продаж алкогольних, слабоалкогольних   напоїв, пива у торгівельній мережі (крім закладів ресторанного господарства) на території Торецької міської територіальної громади у період з 22.00 години до 08.00 години.

         1.3. Виїзну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на вулицях, спортивних майданчиках, у скверах, парках,  в інших громадських місцях.

 1. Суб’єктам господарювання, здійснюючим діяльність з продажу алкогольних напоїв, встановити в торгівельних закладах інформаційні таблички про встановлення заборони щодо реалізації алкогольних напоїв.
 1. Рекомендувати відділенню поліції № 1 Бахмутського районного  відділу   поліції Головного управління  Національної поліції в Донецькій області (Дзицюк):                                                                              

         3.1.1. Посилити  охорону громадського порядку та  здійснення патрулювання на території Торецької міської територіальної громади  у нічний час.

         3.1.2. Забезпечити  на  території Торецької міської територіальної громади  виконання  вимог даного розпорядження та в межах повноважень вживати заходи щодо недопущення порушень.

         3.1.3. Активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 164, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 1. Відділу   розвитку  малого бізнесу та підприємництва (Потоцький), відділу розвитку м. Залізне (Камащенко),  відділу розвитку смт Нью-Йорк (Пашинін), відділу розвитку смт Північне (Котова), відділу розвитку смт Щербинівка (Бергій)  довести вимоги даного розпорядження до відома всіх  суб'єктів  господарювання, які підпадають під його дію, та провести серед них роз’яснювальну роботу щодо впорядкування, обмеження та заборони продажу алкогольних напоїв.
 1. Відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва (Потоцький) здійснити аналіз надходжень акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів до бюджету Торецької міської територіальної громади за підсумками  роботи 4 кварталу 2021 року.
 1. Відділу внутрішньої та  інформаційної політики  (Михайлова)  забезпечити в установленому законодавством порядку оприлюднення даного розпорядження у місцевих засобах інформації, на офіційному веб-сайті та інформаційних каналах Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області.
 1. Вважати  таким,  що  втратили  чинність  розпорядження  керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області від 29.06.2021 № 63р «Про встановлення заборони щодо продажу  алкогольних, слабоалкогольних   напоїв, пива на території Торецької міської територіальної громади», розпорядження голови Залізної міської ради від 24.04.2020 № 12р «Про впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних   напоїв та пива в торгівельній мережі міста Залізне», рішення Новгородської селищної ради від 26.07.2018 № 6/108-4 «Про впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних   напоїв та пива в торгівельній мережі смт Новгородське», від 20.12.2018 № 6/90-8 «Про впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних   напоїв та пива в торгівельній мережі смт Щербинівка та Петрівка», рішення Північної селищної ради від 21.12.2018 № 6/97-10 «Про встановлення заборони щодо продажу  алкогольних, слабоалкогольних   напоїв, пива на території Північної селищної ради».
 1. Координацію щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва (Потоцький), контроль – на заступника керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Єслюкову Людмилу.

Керівник

Торецької міської військово-цивільної адміністрації

Бахмутського району  Донецької області                                                          Василь ЧИНЧИК • logo
 • Торецька міська ВЦА
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo