Друкувати


УКРАЇНА

ТОРЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.01.2017 м. Торецьк №6/94-24
 
Про підвищення посадових окладів робітникам, які зайняті обслуговуванням органів місцевого самоврядування

На підставі пункту 1 наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці працівників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами, внесеними згідно з Наказами Мінпраці та соцполітики), керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підвищити з 1 січня 2017 року посадові оклади робітникам, які зайняті обслуговуванням виконавчого органу Торецької міської ради.

2. Відділу бухгалтерського обліку (Кроленко) затвердити штатний розпис на 2017 рік з урахуванням змін.

3. Самостійним управлінням, департаментам та відділам  міської ради посадові оклади привести у відповідність з пунктом 1 наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці працівників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами, внесеними згідно з Наказами Мінпраці та соцполітики).

4. Координацію за виконанням цього рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку (Кроленко),  контроль на постійну комісію з планування, бюджету та фінансів (Рибак), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Кульбачну О.Г.

Секретар міської ради                                                                                      Ю.М. Євсіков