Друкувати


УКРАЇНА

ТОРЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.04.2017 м. Торецьк №107
 
Про надання матеріальної допомоги на поховання

Розглянувши протокол від 03.04.2017 № 2 засіданням міської комісії з надання допомоги на поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, які не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та інваліди (інваліди з дитинства) на підставі Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виділити і перерахувати матеріальну допомогу особам, які здійснили поховання осіб, які на момент смерті не були пенсіонерами, не перебували у трудових відносинах з роботодавцями, не були зареєстровані в центрі зайнятості, не перебували на обліку в органах соціального захисту населення як особи, які не мають права на пенсію, та інваліди (інваліди з дитинства) на загальну суму 1159 грн. 39 коп. (одна тисяча сто п'ятдесят дев'ять гривень 39 копійок ), кожному по 1159,39 грн. (одна тисяча сто п'ятдесят дев'ять гривень 39 копійок):

- відсутній дозвіл на оприлюднення;

2. Департаменту фінансів Торецької міської ради (Чуєва) профінансувати вищевказані видатки за рахунок коштів, запланованих на ці цілі в міському бюджеті по КФК 3400, КЕКВ 2730.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту соціального захисту населення Торецької міської ради (Прищепова) здійснити оплату вищевказаних витрат.

4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на Департамент соціального захисту населення Торецької міської ради (Кузін), контроль – на першого заступника міського голови Руденка Я.Д.

Секретар міської ради                                                                                                Ю.М.Євсіков