(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ НАВИЧОК ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), в рамках "Навчальної програми з розвитку навичок електронної комерції у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях" проведе серію дводенних тренінгів для потенційних та діючих підприємців.
 Навчання буде корисне особам, які є діючими підприємцями та особам, які планують відкрити та діджиталізувати власну справу, сформувати інтернет-представництво та активно вести онлайн-продажі.

Продовжити

БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС НАВЧАННЯ ДЛЯ БАРИСТИ

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий курс «Спеціаліст із приготування кавових напоїв (бариста)».
Навчальна програма для тих, хто хоче працювати професійним баристою/баристкою, складається із теоретичної частини, яка відбудеться онлайн 30 вересня - 15 жовтня та практичної – відбудеться офлайн у місті Одеса 18-21 жовтня.

Продовжити

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ВІД USAID ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» продовжує прийом грантових заявок від мікро-, малих, середніх підприємств та громадських організацій в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».
Сума гранту становить в гривневому еквіваленті від 5 000 до 500 000 доларів США на період до одного року.
Заявки приймаються на постійній основі упродовж терміну дії Програми: до 23 лютого 2022 року

Продовжити

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Нагадуємо вам, що з 7 серпня цього року офіційно запущений модуль "е-Підприємець", де в альтернативному порядку (без взаємодії з чиновниками) можна отримати 24 послуги.
Перелік послуг дивіться за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/808-2021-%D0%BF#Text
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва.

Продовжити

ГРАНТОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Запрошуємо власників мікро, малого та середнього бізнесу до участі у програмі з надання грантової допомоги задля збереження робочих місць в умовах пандемії.
Мета програми від Данської Ради у справах біженців (DRC-DDG) – збереження робочих місць шляхом надання можливостей для безперебійного функціонування бізнес-діяльності в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.
Хто може стати учасниками програми:

Продовжити

ВИ - ПІДПРИЄМНИЦЯ, ЯКА ВІРИТЬ У СВІЙ БІЗНЕС І РОБИТЬ УСЕ, ЩОБ ВІН ЗРОСТАВ? ОТРИМАЙТЕ ШАНС ПЕРЕЙНЯТИ ДОСВІД У ЕКСПЕРТІВ, ВИГРАТИ НАВЧАННЯ У KMBS ТА 250 000 ГРН НА РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ.

Visa She’s Next: ДЕНЬ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА об'єднає засновниць малого бізнесу й експертів у своїх галузях, що поділяться інсайтами та навичками.
21.09.2021 року на освітній події 150 підприємниць проведуть цілий день разом із топменеджерами та власниками великого українського бізнесу, експертами в різних галузях і мотиваційними спікерами.

Продовжити

ТОРЕЦЬКІ ПІДПРИЄМЦІ МОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ОНЛАЙН-ФОРУМІ ДЛЯ УПРАВЛІНЦІВ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ЛАНОК ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ

2 листопада в Україні стартує масштабна подія у сфері бізнесу – Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах».
Метою Благодійного Форуму є залучення коштів на працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю - створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку, а також покращення ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку і працевлаштування людей з інвалідністю.

Продовжити

СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ

З метою налагодження конструктивної співпраці з місцевим бізнесом при Торецькій міській військово-цивільній адміністрації Бахмутського району Донецької області сформована КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
Відповідне розпорядження від 01.09.2021 № 237р, напередодні Дня підприємців, підписав керівник Торецької міської ВЦА Василь Чинчик, зазначивши при цьому:

Продовжити

НАБІР НА ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ TRAIN THE TRAINERS 2.0

З 25 серпня по 19 вересня 2021 року Установа у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводить набір на освітню програму Train the Trainers 2.0.

Train the Trainers 2.0 - це інтенсивна навчальна програма, що стане Вашим першим кроком до створення власної консалтингової компанії чи старту індивідуальної консалтингової діяльності в сфері експорту.

Програма передбачає:

Продовжити

ООН ЗАПРОШУЄ ПІДПРИЄМЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У «СХІД-ЕКСПО 2021»

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021».

Проведення заходу попередньо заплановано на 28-29 вересня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка пройде в самому серці міста – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo