(06247) 4-10-33
Переважно сонячно

14°C

Торецьк

Переважно сонячно

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ У РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує представниць і представників мікро-, малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей, а також усіх зацікавлених у розвитку жіночого підприємництва в Україні організацій та фахівців на онлайн презентацію мережі «Жінки у бізнесі та технологіях».
Захід відбудеться 28 квітня 2021 р. з 10:00 до 12:30.
Членство у мережі «Жінки у бізнесі і технологіях» для багатьох підприємниць, які вже взяли участь у навчальних програмах Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», і тих, які будуть долучатися, стане додатковою можливістю підвищення своїх компетенцій, сприятиме пошуку партнерок по бізнесу і слугуватиме простором підтримки і обміну думками та професійним досвідом.

Продовжити

22 квітня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

22 квітня в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Торецьк під головуванням керівника Торецької міської ВЦА Василя Чинчика за участі заступників керівника, керівників підприємств, установ та організацій міста відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.
Під час засідання були розглянуті питання щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID–19 та рекомендовано посилити щоденний контроль за мешканцями міста, які проходять лікування вдома або перебувають на самоізоляції щодо дотримання встановлених правил, посилити щоденний контроль за дотриманням перевізниками міста встановлених карантинних та протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів транспортом загального користування. Також, у зв’язку з наближенням Великодніх свят, було рекомендовано провести роз’яснювальну роботу з представниками церков щодо здійснення релігійних обрядів з дотриманням карантинних заходів.

Продовжити

Пряма телефонна лінія

22 квітня заступником керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Сергієм Гошко було проведено «Пряму телефонну лінію» з населенням з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку, використання земельних ресурсів.
Загалом на «Пряму лінію» надійшло чотири звернення, у яких мешканцями міста були порушені питання щодо ліквідації дерев, водопостачання, проведення ремонту даху та можливості встановлення індивідуального опалення. Усі звернення зареєстровані та направлені на виконання відповідним спеціалістам. Про результати розгляду громадяни будуть поінформовані в письмовій формі.

Продовжити

Відділ економіки та інвестиційного розвитку інформує.

22 квітня 2021 року у приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулось заключне засідання експертної групи з попереднього розгляду проєктів громадського бюджету Торецької міської територіальної громади.

На засідання були запрошені автори проєктів. Проведено повторну перевірку та аналіз поданих проєктів після внесення змін за рекомендаціями, наданими Експертною групою на попередньому засіданні та сформовано перелік позитивно та негативно оцінених проєктів.

Продовжити

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу  COVID-19» з 12 березня 2020 року (зі змінами та доповненнями) на всій території України діє карантин. У зв’язку з введенням карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 у батьків, які працюють, виникла потреба забезпечити догляд за малолітніми дітьми, які не можуть відвідувати заклади освіти. Пунктом 3-1 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки», передбачено, що відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку матері або іншій особі, зазначеній у ч. 3 ст. 18 цього Закону, для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території. Окрім матері, така відпустка може бути використана повністю або частково батьком дитини, бабою, дідом чи іншим родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів. Копія свідоцтва про народження дитини повинна бути долучена до заяви про надання такої відпустки з пред’явленням оригіналу. Іншою обов’язковою умовою надання такої відпустки є оголошення карантину. Карантин – це адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»). Згідно зі ст. 29 цього Закону карантин встановлюється та відміняється КМУ. Працівник не зобов’язаний надавати будь-які документи, які підтверджують встановлення карантину. Запровадження інших режимів, у тому числі таких, що передбачають закриття закладів освіти для відвідування учнями та вихованцями, права на таку відпустку, не дає.

Продовжити

Вакцинація

Організовані колективи, що мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих вакцинуватися, можуть записати їх в чергу на щеплення проти COVID-19.
Залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації до колективу можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
Детальніше тут 

Продовжити

Інформація щодо захворюваності на COVID-19 в місті Торецьк станом на 22 квітня 2021 року

Станом на 22 квітня у Торецьку виявлено 27 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 29724 дослідження.
Імуноферментний аналіз - 5813
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 3110 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 2401 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo