(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

ОГОЛОШЕННЯ НА ПРИДБАННЯ КВАРТИР НА ВТОРИННОМУ РИНКУ, ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ОСІБ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

Відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.06.2021  № 574/5-21 «Про затвердження Порядку надання та використання у 2021 році  коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територільних громад для придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області від 08.06.2021 № 297р «Про затвердження міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки»,  розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 11.08.2021 № 194р «Про створення комісії з виконання заходів на 2021 рік щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батківського піклування, осіб з їх числа»,  Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області оголошує конкурс про придбання однокімнатних квартир.

Продовжити

Важливо!

Шановні жителі Торецької громади!
08.10.2021 р. Центральну міську лікарню м. Торецька включено до переліку лікарень на фінансування інфекційного (Covid) пакету. Це досягнено в результаті перемовин директора КНП "ЦМЛ" Сергія Халаімова з Департаментом охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України.
На даний час керівництво КНП «ЦМЛ» м. Торецька в терміновому порядку комплектує необхідний персонал, готує обладнання в інфекційне відділення для обслуговування мешканців Торецької ОТГ, а за необхідністю і прилеглих міст! Завдяки ефективному керуванню директора Сергія Халаімова та підтримки керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василя Чинчика протягом 2020-2021 років у відділенні були проведені ремонтні роботи для комфортабельного перебування пацієнтів. В інфекційному відділенні буде надаватися медична допомога в повному обсязі (в тому числі і реанімаційна) пацієнтам хворим на COVID-19.

Продовжити

ОБ'ЯВА

Шановні мешканці громади!

Для  зручності громадян та мешканців, які проживають у віддалених районах Торецької міської громади працює виїзний Мобільний ЦНАП.

За замовленням громадян, 12.10.2021 виїзд Мобільного ЦНАПу заплановано до селища Озарянівка  (вул. Ягідна, 4а) о 10.00 годині

 Послуги, які можливо оформити в Мобільному ЦНАПі:

Продовжити

ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА НАВЧАННЯ

Мрієте поліпшити свої навички або отримати нові?
Грантова програма для вас. Данська рада у справах біженців DRC-DDG відновлює прийом заявок на фінансування навчання.
Хто може подаватися?
Ті, хто живе і зареєстрований у Донецькій та Луганській областях, а також ВПО, які проживають у цих двох областях.
Як це працює?

Продовжити

Події

Шановні жителі Торецької громади! Дякуємо за те, що не мовчали разом з нами!
Сьогодні нас включили до переліку лікарень на фінансування інфекційного (Covid) пакету! Вчора ми зіткнулися з тим, що наших хворих не змогли прийняти в лікарні ні у м. Бахмут, ні у м. Костянтинівка. Прямо в машинах швидкої допомоги пацієнтів забезпечували киснем. Директор лікарні стурбований такою ситуацією, яка складається вже зараз, тому сьогодні зранку відбулися перемовини з НСЗУ. Результат тішить - сьогодні комплектуємо необхідний персонал, готуємо обладнання і відкриваємо двері нашого інфекційного відділення для мешканців Торецької ОТГ, а за необхідністю і прилеглих міст!

Продовжити

Події

В рамках регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки», з метою здійснення заходів із забезпечення відповідної категорії осіб впорядкованим житлом для постійного проживання 07 жовтня 2021 року під головуванням заступника керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Людмили Єслюкової відбулось засідання міської комісії з виконання заходів на 2021 рік щодо забезпечення житлом у м. Торецьку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема щодо оголошення конкурсу на придбання однокімнатних квартир на вторинному ринку на умовах співфінансування 50/50 з обласного та місцевого бюджетів.

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo