(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

6°C

Торецьк

Невелика хмарність

Шановні громадяни, землевласники та землекористувачі!

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області звертає вашу увагу до проблеми спалювання сухої рослинності. Випалювання стерні, луків, пасовищ приносить значну шкоду навколишньому середовищу, призводить до значного забруднення атмосферного повітря.

Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи. При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму, який у своєму складі містить оксиди азоту, вуглецю, чадний газ, а також сполуки важких металів. У тліючому, без доступу повітря, листі утворюється бензопірен – речовина, здатна викликати ракові захворювання.

Продовжити

Долучайтесь до всеукраїнської щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» в забалочній частині міста в сквері біля колишнього кінотеатру «Старт»!

Завтра з 9.00 до 12.00 чекаємо всіх небайдужих мешканців Торецької громади!
За ініціативи ВЦА м. Торецьк, за участі керівників та працівників підприємств, установ, організацій міста саме там відбудеться благоустрій прилеглих територій.
Долучайся до благоустрою – дбай про громаду!
По закінченню заходу на всіх учасників чекає польова кухня.

Продовжити

Інформація щодо захворюваності на COVID-19 в місті Торецьк станом на 16 квітня 2021 року

Станом на 16 квітня у Торецьку виявлено 50 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 28220 досліджень.
Імуноферментний аналіз - 5743
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 2958 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 2195 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

Шановні мешканці Торецької громади!

Завтра, 17 квітня, у День навколишнього середовища запрошуємо Вас приєднатися до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»!
Учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівники, жителі приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків – не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.
Приєднуйтесь до участі в акції «За чисте довкілля», зробіть оточуюче нас довкілля кращим і чистішим! Пам’ятайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Продовжити

Гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань, зокрема COVID-19.

На брудних руках є велика кількість небезпечних мікроорганізмів. Через навіть незначні подряпини чи ранки вони можуть викликати вірусні захворювання, бактеріальні, грибкові та кишкові інфекції, гельмінтози тощо.

Якщо на ваших руках є вірус SARS-CoV-2, ви можете перенести його на слизову оболонку очей або носа, а отже, захворіти на COVID-19. Також ви можете перенести його на руки іншої людини, з якою вітаєтесь, через що вона в подальшому захворіє.

Продовжити

Декларація із сімейним лікарем — твоя перепустка до безоплатних і кваліфікованих медичних послуг. Ти вже маєш таку?

Уже 2 роки кожен в місті Торецьку вибирає свого лікаря або лікарку незалежно від місця реєстрації або ще якихось чинників. Рішення за тобою.
Дуже важливо розказати в медичному кабінеті про себе всі вводні, які стосуються твого здоров’я: хронічні захворювання, ВІЛ-статус, залежності. Бо відтепер ви із лікарем разом стежите за всіма твоїми станами, допоки твоє бажання не розлучить вас (так, ти можеш перезаключити  декларацію будь-коли з іншим лікарем, тож не слід вагатися — процес вибору не фатальний).
Всі сімейні лікарі обслуговують всіх пацієнтів: медик не обиратиме, чи твій стан здоров’я не заважкий. Для ВІЛ-позитивних людей, тих, хто має онкологію в ремісії або лікується від туберкульозу не потрібно окремих сімейних лікарів: якщо ти належиш до котроїсь із цих категорій — ти можеш спокійно обирати того лікаря чи лікарку, що вподобав.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo