(06247) 4-10-33
Хмарно

-14°C

Торецьк

Хмарно

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 18 січня 2021 року

Станом на 18 січня у Торецьку виявлено 8 нових випдків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14538 досліджень.
Імуноферментний аналіз – 3857
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1210 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1029 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку в Торецькій міській територіальній громаді продовжується реалізація проєкту...

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку в Торецькій міській територіальній громаді продовжується реалізація проєкту «Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови».

Наразі продовжуються будівельні роботи:

 • монтаж електричного кабелю першого та другого поверхів – 8,4%;
 • монтаж внутрішньої системи опалення – 6,19%;
 • демонтаж цегляних перегородок та підлоги – 20%;
 • очищення стін від фарби, відбиття штукатурки – 27,7%;
 • очищення стелі від фарби, відбиття штукатурки – 25,9%;
 • розбирання дощатих покриттів підлог – 20%.

Продовжити

18 січня керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик висловив подяку командуванню Операції Об’єднаних Сил...

18 січня керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик висловив подяку командуванню Операції Об’єднаних Сил та нагородив грамотами й грошовими преміями військовослужбовців 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського за сумлінне виконання службових обов’язків та забезпечення підвозу води місцевим жителям під час зупинки водопостачання.
Військово-цивільна адміністрація від імені Торецької громади висловлює вдячність військовослужбовцям за надану допомогу, небайдужість та активну участь у громадському житті міста.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за звітний період 2021 року

За період з 04 по 16 січня 2021 року надходження до бюджету Торецької міської територіальної громади по загальному фонду склали 8076,6 тис.грн., в тому числі:

 • податки та збори – 2691,5 тис. грн.;
 • трансферти (субвенції та дотації) – 5385,1 тис. грн., з яких: трансферти з державного бюджету – 5020,3 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 364,8 тис.грн.

За вказаний період профінансовані видатки за загальним фондом у сумі 2223,2 тис.грн. Захищені статті видатків складають 2145,2 тис.грн. (заробітна плата з нарахуваннями).

Фінансове управління                  

військово-цивільної адміністрації

міста Торецьк Донецької області 

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності та мешканців міста

Торецьким  міським  управлінням  Держпродспоживслужби отримано інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 08 січня 2021 року № 2020.5963-fup 3 стосовно виявлення Salmonella (presence /25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща  (виробник: Wipasz  Spolka  Akcyjna,  Olsztyn)  до  Королівства  Данія (трейдер/брокер: Nowaco  A/S,  Aalborg)  та  до  України (отримувач:  ТОВ  «Агропобутсервіс»,  вул. Михайла  Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371). Разом  з  тим,  згідно  з  рахунком-фактурою,  із  Республіки  Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку до ТОВ «Агропобутсервіс».

Продовжити

Зверніть увагу!

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк нагадує, що за даними Українського гідрометеорологічного центру на території України 16 січня очікується значне зниження температури вночі до 12 – 18° морозу, місцями до 21° морозу, вдень до 10 – 16° морозу; 17 – 18 січня холодна погода утримається.
Також інформуємо, що на території міста цілодобово діють два пункти обігріву:
- вул. Центральна, 55 (приймальне відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецьк);
- вул. Терешкової, 11 (комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Донецької області).

Продовжити

Цикл навчальних вебінарів «Військовий терен – Джура Оборонець»

У січні-лютому 2021 року, До Дня Героїв Крут, для ветеранів, які хочуть долучитися до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Мінветеранів планує організувати цикл з 12 навчальних вебінарів з підготовки до участі в суддівстві ігор та змагань «Військовий терен – Джура Оборонець».
Ветерани-учасники проєкту пройдуть теоретичний курс з усіх видів підсумкових етапів гри (конкурсів) та зможуть отримати суддівські категорії.
Реєстрація на проєкт за посиланням: https://forms.gle/q6zQr7xR9Vyazgbn9
Запрошуємо також до участі ветеранські громадські організації, які мають бажання долучитися до національно-патріотичного виховання молоді, зокрема Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo