(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

Події

23.09.2021 в приміщенні Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області під головуванням заступника керівника Торецької міської ВЦА Юрія Євсікова відбулося сумісне засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Під час засідання були розглянуті питання:
1. Стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста.
2.Стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) на підприємствах, установах, організаціях міста. Повнота сплати податків та зборів до місцевого бюджету суб’єктами підприємницької діяльності.
3. Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості працівників.
4. Рівень оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
5. Виконання протокольного рішення сумісного засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення від 31.08.2021
На засідання було запрошено підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску, сплати податків та зборів до місцевого бюджету.
За результатами засідання прийняті відповідні рішення, надані доручення.
  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo